Keď razia protidrogovej jednotky D.E.A. a jednotky rýchleho nasadenia S.W.A.T. skončí prestrelkou s členmi kartelu, agent Travis Hall (Sam Jaeger) zatkne záhadného a vplyvného zločinca a dostane ho do väzby. Onedlho je celé ústredie S.W.A.T. obliehané vlnami útočných zločineckých tímov, ktoré sa pokúšajú oslobodiť väzňa prezývaného podľa tetovania na jeho chrbte „Škorpión“ (Michael Jai White). Keď Travis zistí, že jeho väzňom je dvojitý tajný agent nasadený do kartelu, ostáva len na ňom a jeho expertnom tíme S.W.A.T., aby udržal „Škorpióna“ a jeho miliardové tajomstvá v bezpečí. (TV Markíza)

Johnny.ARN

Mna len udivuje, ako  takéto jednotky môžu stále fungovať, keď stačí jeden lepší hacker a sú v prdeli. Celé to pôsobí takým videofilným dojmom, že na tu som ale neber ma vážne. MJW tu má tak zlú a okatú choreografiu, že serus nazdar. Aspoň že ten americký Bojan Veličkovič s hlasom Duškyho Cinkotu ma bavil, doslova. 1 z 5 ()

Martin741

Za najlepsi film rezisera Tonyho Giglia povazujem Timber Falls 2007, toto je uz vyslovene - koadost uzivatelov pise - podfinancovane becko. No a ked ma clovek malo financii, musi sa obmedzovat, ze jo, triky tiez zhltnu svoje a co sy tyka velkolepej akcnej sceny - an tu mozeme rovno zabudnut. Michal Jaj Biely sa aspon vyzna do rvacek, prestrelky mu tiez idu, akurat ze su dost monotonne a o chvilu prestanu bavit. Co uz , Tony Giglio este nie je stary reziser /to taky Rydly Scott ma vyse 82/, hadam este nieco namakane natoci, sledovat dalsiu tvorbu : 40 % ()

Wacoslav1

Další naprosto typický současný direct to ulož to shit. Těžce nevyužitý Michael Bílý a navíc většinu akce tvoří jenom tupé a zmatené přestřelky kdy po sobě pálí různý partičky tupců a obligátně nikdo nikoho netrefí. Chtěl jsem dát aspoň 2* za hodně akce, ale ne. Tohle a podobný další skvosty už mě prostě netankuje.20% ()

m.a.t.o.

„Bad guys don't take a holiday." Nič nové na svete, dáme si repete. Aj takto by mohol znieť slogan k tomuto filmu. Ozaj to nie je nič prevratné, ale aspoň sa to netvári ako navoňané hovno. Tvorcovia si boli vedomí svojich obmedzených možností, a tak skôr ako na logiku, stavili na non-stop akciu. Sánka dolu mi z nej síce nepadla, ale je natočená bez zbytočných strihov, takže človek má aspoň prehľad o tom, čo sa deje. Na jedno pozretie je to bez ujmy na zdraví a stále o triedu lepšie, než sračky, v ktorých sa topia niektoré action stars rokov minulých. 30 % ()

Likan7

Sestupná kvalita téhle série pokračuje, takže doufám, že nikdy nevznikne další pokračování. Televizní triky tu jsou ještě horší než v předchozím díle a i když se to tady řeže od začátku do konce, bohužel to automaticky neznamená výhru. Akce je hrozná, myšlení všech do nebes volající a finální dvojsouboj, ve kterým pohublý velitel SWAT nedokáže dát přes dřzku ženský, a opuchlej Jai White si to v pofidérním souboji na život a na smrt dá s hlavním nepřítelem je směšný. Hlavní zápletka filmu to dobře přiblíží. Gauneři mají armádu o snad 150 po zuby ozbrojených lidech a pozor...jeden rotační kulomet. Hodných je asi 10 a jsou zabarigádovaný v budově. Co udělat aby se tam ty zlý nedostali? Stáhneme neproniknutelný štít co vypadá jako rolety, svítí přes něj světlo ale ti gauneři se ani nepokusí tu roletu rozstřílet na cimprcampr. Hm. ()

• Natáčení probíhalo ve Vancouveru a v Coquitlamu v Britské Kolumbii v Kanadě. (noelcoward73)