Tajné dokumenty nacistov

• Česko Tajná akta nacistů (viac)
Veľká Británia, 2016, 4 h 24 min (Minutáž: 44 min)

Réžia:

Paul Jenkins

Adolf Hitler (a.z.)

Nepredstaviteľné zločiny, spáchané predstaviteľmi Tretej ríše, boli po dlhé roky predmetom vyšetrovania. Nedávno otvorené tajné archívy odhaľujú temné stránky histórie vlády nacistov v Nemecku i v celej Európe. Tvorcovia tohto seriálu vám odhalia výsledky najnovších výskumov, týkajúcich sa histórie Druhej svetovej vojny - vrátane bizarných predstáv i aktivít pohlavárov NSDAP pri ich snahe o globálnu nadvládu. (STV)

Shakers

Niektoré diely boli viac zaujímavejšie a niektoré menej, každopádne to čo náckovia vymýšľali je niekedy na pousmiatie, no na druhú stranu môžme byť radi, že im to nevyšlo. Zaujímavý dokument, ktorý ukazuje aj to ako ďaleko oproti spojencom boli nemecký vedci. 80% - 4* ()

Volodimir2

Zoznam dielov: 1. Drogy v prvej línii 2. Paprsok smrti 3. Nacistickí jaskyňoví ľudia 4. Biologická vojna 5. Nacisticko - islámská dohoda 6. Adolf Hitler. Aj keď dokument je zodpovedne spracovaný v kontexte sme sa nič nové nedozvedeli. Séria síce nám rozpráva o temných stránkach druhej svetovej vojny. Ale to vie celý svet, že v službách Hitlera a nacistického Nemecka sa v dobe vojny zgrupovali najvýznamnejšie svetové odborné špičky a technológie. Áno dosiahli obrovské úspechy v oblasti farmácie a lekárstva, fyziky ale i iných vied. Nové poznatky nám umožňujú pochopiť experimentovanie s drogami (ale o tom skôr by mohli hovoriť vojaci, ktorí prežili vojnu vo Vietname), vytvorenie tajnej super zbrane (zbraňové smrteľné lúče), technické objavy vo vesmírnej technológii. Mýty o nadradenosti Árijskej rasy, potomkovia starých supermanov, to bol hlavný prvok nacistickej ideológie. Pokračuje časť biologických zbraní, ktoré boli použité pred tisíckami rokov, Hitler ich ale vo vojne nepoužil. Keď nemecké jednotky vstúpili na územia osídlené moslimami (Balkán, severná Afrika, Krym a Kaukaz) začal Berlín vidieť islam ako spojenca proti svojim údajným spoločným nepriateľom - Britské impérium, Sovietsky zväz, Amerika a Židia. Desaťtisíce moslimov bojovali za nacistov v tejto vojne. Záverom sa dostaneme už priamo k Adolfovi Hitlerovi, diktátorovi ktorý si upevňoval svetovú nadvládu. A tento diel je o vzostupe a páde nacistického Mesiáša. ()

*CARNIFEX*

O tom, čo sa už dávno vedelo, respektíve dlhé roky "šuškalo". Vojaci boli pod vplyvom drog, Hitler bol psychopat, plus podiel Nacistického Nemecka pri zrode Terorizmu .. ()

classic

Natrafil som na mimoriadne zaujímavý vojnový dokument, a tak som sa rozhodol, že ku každej časti, na to doplním jasný a stručný komentár. V 1. dieli pozorujem, ako nemecký Wehrmacht, so železnou pravidelnosťou konzumuje známu DROGU : Pervitín, nazývaný odborne - Metamfetamín, extrémne produktívna stimulačná VEC, vďaka ktorej vtedy v prenesených tabletkách dokázali bojovať vo dne i v noci, nespali, čiže dokázali 100 % zúžitkovať ostré, brutálne súboje, do ktorých šli s takým nasadením, že bez absolvovania každodenného zlozvyku, by to bolo nemožné ! I samotný Führer bol nadopovaný drogami, aby vôbec vstal z postele, a to nehovorím o ďalších „veľkých rybách” . Napríklad, Spojenci, taktiež disponovali podobnými návykovými látkami, a tak si dovolím povedať, že tu mám milióny a milióny nabrúsených feťákov ! Normálne som nechápal, ale na jednej strane, sa tomu, ani nie je, čo čudovať... Tentokrát, v 2. dieli sa len mlčky prizerám, ako sa špičkoví nacistickí vedci, na čele s Wernherom von Braunom, podieľajú na progresívnom vývoji vojenských rakiet V 2, ktoré by bez akýchkoľvek problémov mohli teoreticky i prakticky zničiť národy !!! Do úvahy samozrejme prichádzajú všelijaké experimenty na väzňoch, keď testujú rôzne možnosti využitia tejto veci... Po vojne si ho “ADOPTOVALI” Amíci, aby sa mohol i naďalej venovať svojim záľubám, napríklad mesačný program Apollo. No nie je to najhrubšia drzosť ? Skrátka, nacistické mozgy boli ojedinelé, s extra vysokým IQ, predbehli svoju dobu. Som „netrpezlivý” , čo prinesie 3. diel ? Hm, priniesol mi ZROD o Mýtuse NAD človeka - Árijská rasa, ktorá sa povyšovala, podľa nich na menejcennú, a tú mali v záujme celkovo vyhubiť ! Hovorím najmä o Židoch, ktorých následne v koncentračných táboroch skántrili milióny. Vychádza to od okultizmu, z ktorého vytvorili choromyseľný klamlivý fakt ušitý na mieru mier. V štvorke ( 4. ) mi kreatívni tvorcovia sprostredkovali epizódu o biologických zbraniach, ktoré na moje počudovanie sa, samotný Hitler - neuznával, lebo v prvej svetovej vojne, ktorej sa aj zúčastnil, sa stal obeťou tohto útoku, a tak sa odvtedy zaťal ? Ako som následne zistil, Himmler bol v tejto veci veľmi iniciatívny, tváril sa pred Vodcom nenápadne ? V pláne bola nákaza : Maláriou, ktorú by prenášali komáre, a to vo veľkom ! Všetko sa automaticky testovalo, nie na pokusných morčatách, ale na pokusných väzňoch, klasika, veď ako inak ? Zistil som, že spojenci Nemcov, JAPONCI, nezostávali svojou krutosťou nikomu nič dlžný, čiže podľa nich, menejcenní Číňania si to poriadne odskákali, alebo samotní prisluhovači DIABLA, TALIANI taktiež zakúsili, že nie je radno sa so satanom zahrávať. Bol som po celý čas, ako obarený, pretože táto časť bola zlovestne šokujúca ! V predposlednej, 5. ( piatej ) strhujúcej epizódke som spoznal človeka, ktorý VYMYSLEL TERORIZMUS, v takej podobe, aká jestvuje, aj práve v tento čas ( Napríklad = Islamský štát ). Súčasní teroristi, sú DE - FACTO : Moderní NACISTI, a za všetkým stojí oddaný NACISTA OTTO SKORZENY. A viete, kto to vlastne bol ? Poznáte ho ? Ešte by som podotkol, že samotní ARABY rovnako nenávideli Židov, ako Nemci, ak nie viac ? TY KOKSO, dozvedám sa nepríjemné informácie, ktoré treba poznať. Blíži sa záver. Hovorí sa, že to najlepšie prichádza na koniec ? Z časti áno, z časti nie ! V poslednej 6. epizóde som si zobral na paškál samotného VODCU - ADOLFA HITLERA, kde v dôkladnej analýze mi tvorcovia ponúkajú vzostup a pád kariéry viedenského stroskotanca, ktorý sa stal nacistickým Mesiášom, akýmsi pozoruhodným Faraónom ! Ovplyvnil masy, ale aj jeho : niečo, niekto zmenil nadobro. Som rád, že mám týchto šesť dielov konečne za sebou, dozvedel som sa opäť niečo nové, ale nepovažujem sa za nadšenca šialených vrahov !!! Vidieť = Tajné dokumenty nacistov, tak verte tomu, že na žiadnej hodine DEJEPISU sa nikdy nedozviete takéto, až vyčerpávajúce fakty !!! () (menej) (viac)

Arsenal83

Polovica dobrá, polovica o niečom, čo sme už dávno niekde videli. Všetci vieme, že Nemci fetovali, ale veď to robia aj dodnes na diskotékach, len dnes nie sú náruživí nacisti, ale militantní ekofanatici. Takže toto nie je prekvapujúce, sám Hitler holdoval podporným látkam. Časti s Egyptom boli zas nudnejšie. Zaujímavé ale boli časti ako Mesiáš či mýtus o ariánskej nadradenosti. Všetko, čo sa týka okultizmu fascinovalo Hitlera a jeho kumpánov a dnes sú práve tieto časti zaujímavé aj pre diváka. Ako rôzne mýty, legendy a falošné viery, v ktoré uveril jeden blázon, ovplyvnili životy miliónov ľudí. ()