Vánoční dobrodružství

• Kanada A Christmas Adventure ...from a Book Called Wisely's Tales
všetky plagáty

Jedinečný a nesmírně okouzlující příběh pro děti všeho věku. Námětem této animované 3D pohádky je knížka Wisely´s Tales, která vypráví o moudré sově a jejích přátelích ze Severního lesa. Společně s nimi se vydáme na báječné dobrodružství plné legrace, ale i napětí. Na Štědrý večer běsnící sněhová bouře přinutí Santu nouzově přistát v Severním lese a jeho vyplašení sobi se rozutíkají do všech stran. Přátelé moudré sovy proto spojí své síly, aby Santovi pomohli sehnat jeho soby dohromady a společně zachránili Vánoce. Musejí se potýkat se zuřícími přírodními živly a přitom spoléhat jeden na druhého. Tehdy malí zvířecí přátelé pochopí, jaký je skutečný duch Vánoc. Kouzelný příběh, jenž malé i velké diváky uchvátí dokonalou animací, nám konečně zodpoví dávnou otázku, zda zvířátka také slaví Vánoce. (oficiálny text distribútora)

majo25

Ranná 3D animácia je fakt mizerná. Môžme sa vyhovárať na rok vzniku, ale keď to porovnám s Príbehom hračiek, ktorý je ešte o 6 rokov starší, tak je to veľmi slabé. Postavičky sú zasa nesympatické a bez štipky charizmy. Príbeh je síce typicky vianočný a výchovný, ale aj dosť nezáživný a scenáristicky nezvládnutý. ()