Proč začala mít ty špatné sny a mohou být zastaveny? Nam Hong Joo (Suzy Bae) je nezaměstnaná novinářka, která žije se svou matkou a vynakládá jen velmi málo energie k nalezení placeného zaměstnání. Místo toho tráví svůj čas obdivováním a nadšenou podporou Jung Jae Chana (Jong-suk Lee), začátečnického prokurátora a stoupající hvězdy soudnické profese. Když však začne mít Hong Joo sny předpovídající události blízké budoucnosti, obrátí se k Jae Chanovi pro pomoc. Navzdory jeho rozčilení z otravné Hang Joo, nemá Jae Chan jinou možnost než udělat vše, co je v jeho silách, aby uskutečnění těchto událostí předešel. Dokáže ale tato nesourodá dvojice jednat včas, aby zachránila lidské životy? (Brouzdalka)

Zíza

Naskočila jsem do toho dobře rozjetého vlaku a užívala si to. Ale pak jsem postupem času začala zjišťovat, že mě to už tolik nebaví. Postupem času mě to bavilo míň a míň, zájem o postavy totálně opadl. Rozhodně to není špatné, herecké výkony také nic nezkazily, námět zajímavý, herci také špičkový. Ale jestliže to na začátku vypadalo na pořádné vzplanutí, tak tak ta jiskra byla potřebovaná na malý ohňostroj, který hned zmizel. Nakonec to všechno bylo polovičaté. 60 %. Přeloženo. ()

Pethushka

Nejlepší na celém seriálu je soundtrack. Ten je pětihvězdičkový. A pak je tu Suzy... ta byla fajn, ne úžasná, prostě "jen" fajn. Víc jí podle mě role nedovolila. A to mě trochu štve. Ne že by šlo o špatný seriál, ale stejně je to pro mě spíš zklamání. Něco tomu chybělo, možná tam nebyla ta správná chemie mezi herci. Případy nebyly špatné, ale taky mě časem omrzely. Dávám tři hvězdičky, které jsou ale slabší. ()

Vavča

Úžasně silný začátek (byť si tvůrci půjčili tak trochu od série True Calling), který zvládne představit hlavní dvojku, Nam Hong-Joo sužována znepokojivými sny a státní zástupce Jung Jae-chan, který se jim pokouší zabránit. Řeší se zde navíc docela závažné otázky na téma viny, trestu, možnosti důkazu, způsobu vyšetřování, tlak veřejnosti na zastupitelství atd., rozhodně nejde o nic povrchního. Seriál má úžasnou kameru, zvukovou, hudební stránku, je někde naprosto jinde, než většina jeho letošních souputníků, zejména v prvních dílech je to vidět, pak už to není tak na odiv, že jde o jednu z nejdražších sérií roku. Jsem překvapen, že nejen Lee Jong-suk zahrál dobře svůj charakter, ale i Suzy ztvárnila povedeně svoji postavu, celkem uvěřitelně a vřele, z té holky fakt něco bude! Navíc hlavní dvojici jistí výborně obsazení herci ve vedlejších roli, ať hlavní záporák, právník Lee Yoo-Beom (kterého vysekl elegantně Lee Sang-Yeob), nebo hostující Kim So-hyeon jako pianistka, případně matka Nam Hong-Joo, kterou hraje Hwang Young-Hee, případně detektiv Choi Dam-Dong, jehož zahrál univerzál Kim Won-Hae. Prostě parádní výběr herců, ale moc dobře vím, co na tom Zíze a dalším chybí, není to tak intenzivní a korejsky romantické, jak by mohlo (a já si obvykle na přeslazenost stěžuji), je to takové někdy hodně platonické nenápadné, žádný žár a drama jako v That Winter, The Wind Blows, nebo Another Oh Hae-Young čekat nemůžete. Přesto oproti W (které bych měl zpětně hodnotit na 3 nebo 3,5 hvězdy) je to povedená série, 3,5 hvězdy. Ale nemá to potenciál na reprízu, hlavní dvojka bych rád v něčem zase viděl. ()

Jirka_Šč

Tím, jak jsem sledoval postupně od prvního dílu, se mi zážitek trochu rozvolnil. ■ Jsem jediný, koho pobavil a potěšil "fénový výstup" v koupelně? ()

ainny

Asi jsem od seriálu čekala něco víc. Nebylo to vyloženě špatné, ale místy mi to přišlo až příliš naivní. A nějak zvlášť mi nesedli ani herci. Suzy má na víc, než předvedla tady a Jong-suk určitě taky. Navíc nevím, co víc bych napsala. Nic zvláštního ve mně seriál nezanechal (tedy kromě sluníčka Jung Hae-ina). Vyloženě jsem se nenudila, dokoukala jsem až do konce, ale znovu si ho pravděpodobně už nepustím. Lepší průměr. ()

Mkqp

Zajímalo by mě jestli jsou Korejci vážně tak pokroucení a smýšlejí způsobem, že když nějaká osoba něco provede, je odpovědná i její rodina, nebo je to vkládáno téměř do každého jejich seriálu bez jakékoliv souvislosti s tím, jací opravdu jsou.(Klidně pište zprávy, protože mě to fakt zajímá). Další věc, kterou budu hejtit je přehršel dramatických prohlášení obsažených v seriálu. Dost mi kazily jinak skvělý dojem. Co se mi však na While You Were Sleeping moc moc líbilo, tak spousta skvělých nápadů a parádních zvratů u výslechů svědků či podezřelých, při nichž si člověk myslí, že už snad nejde informace převážit na jinou stranu a ejhle, oni vytáhnou něco u čeho člověk musí uznale kývat hlavou, že se jim to povedlo a funguje to. Dost mě také zaujalo jak mnohdy pracují s maličkostmi, které se při správném usazení stávají důležitější než se může zdát. SPOILER Např. když člověk umře, tak po nějakém čase krev v těle klesá na nejníže postavený bod, proto při poranění ve vyšším bodě nedochází k tak masivnímu krvácení a oni zahlásí něco ve smyslu: „Říkal jsem si, že to krvácení je jakési malé na to, že měl umřít na autonehodu.“ KONEC SPOILERU Vážně škoda té spousty cool prohlášení. Nicméně to, že snad vyloženě neodfláknuli žádnej případ mě neskutečně těší. To je u těchto seriálu z JK vzácností. Dále z hereckého výkonu Sang Yeob Leeho jsem slušně řečeno odvařenej. Být ženská, tak se mi snad z toho chlapíka připravují rodidla. Svou mimikou a hraním mě vážně bavil. Skvěle napsanej záporák. ()

Andrea1717

Celkom milé, ale nejako ma to nevtiahlo, hlavný hrdina Jong-seok Lee mi nesadol ani vzhľadom ani správaním, viac som fandila a ľutovala nešťastného hrdinu, ktorého stvárnil roztomilý Sang-yeob Lee, tá jeho tichá odovzdanosť mi trhala srdce. ()

skretik

zatial rozhodne 5*... ale bojim sa, ze ako vacsina korejskych serialov aj tento pojde dole urovnou, alebo to zacne byt "srdcdervuca" zalezitost... dufam, ze nie... taaqaak... uz to nie je tych 5*****, ale je to stale 5*... prijemne, inspirujuce, dobre herecke vykony ()

kklepkaa

Nenadchne, ale ani neurazí. Tak by se to dalo shrnout. Taková korejská klasika, která nikterak nevybočuje z řady, ale má luxusní obsazení. Líbilo se mi, jak ústřední trojice řešila společně jednotlivé případy. Ta společná minulost hlavních hrdinů je už celkem otravné klišé, ale pokud máte na tomto poli už něco koukáno, tak jim to odpustíte. A pohladí to po duši, to jo :-) ()

albionlady

Nikdy by som si nebola pomyslela, že ma tak bude baviť seriál, ktorého hlavní hrdinovia sú prokurátor, reportérka a policajt (a záporák právnik). Drámy z kriminálneho prostredia obzvlášť neobľubujem. Lenže toto nebola obyčajná dráma z kriminálneho prostredia! Prorocké sny seriálu dodali šmrnc a predstavené prípady mi pripadali zaujímavé snáď aj preto, že sme sa o živote jednotlivých postáv, ktoré s nimi boli spojené, dozvedeli viac a vždy nejako súviseli s hlavnými protagonistami. Na hlavnú dvojicu sa sťažovať nemôžem, aj keď som v kútiku duše viac fandila Woo-Takovi :D než Jae-Chanovi. Kim Won-Hae bol ako Choi Dam-Dong už tradične vy-ni-ka-jú-ci (normálne začínam premýšľať nad tým, že si drámy budem vyberať podľa toho, či v nich hrá) a právnik Lee Yoo-Bum bol skvelý záporák. Vždy som sa tešila, ako obháji najhorších zločincov a potrápi prokurátorov a vždy ma prekvapilo, ako sa vynašiel (Obviniť z vraždy lekára, lebo pacientovi s mŕtvym mozgom pred darovaním orgánov prestrihol aortu? Prečo nie!). ()

Meeryan

První díly jsem si maximálně užila, další díly byly dobré, dojem - herci byli dětinští... Suzyina povaha se mi moc nelíbila... Jong Suk tady též neodvedl úplně to, co umí... Od novinářky a prokurátora se přece očekává rafinovanost... bylo ta takové blbunké cool... nevím co se to se mnou děje, ale vážně mi to nesedlo... podotýkám, že nejsem tak stará... (jsem jen o pár měsíců mladší než Jong Suk...), myslím si, že mám právo seriál hodnotit na 2,5 ()

bulinka

Veľmi pekne a aj dobre spracovaný seriál. Prehadzovanie snov a reality prinášalo kopec prekvapení a zvratov. Celé to okolo tých snov bolo super ako aj prepojenie hlavných postáv a postupné odkrývanie minulosti. Herecké obsadenie tiež na výbornú, v oboch prípadoch- kladných aj záporných postáv (aj vedľajších postáv). Jedine romantické prejavy a nejaké to iskrenie medzi hlavnými postavami mi chýbalo. Hlavne zo strany Nam Hong-Joo (Bae Suzy). Niekedy som bola na vážkach, že koho vlastne chce. Keď nad tým tak ale uvažujem, možno to bolo cieľom tvorcov seriálu. Herecké trio Lee Jong-Suk, Jung Hae-In a Lee Sang-Yeob bolo geniálne. Lee Jong-Suk-ovi (postava Jung Jae-Chan) rola prokurátora super sadla a bol skvelý nielen vo vážnych scénach, ale aj rola vtipného a zábavného mu sadla. Mňa teda vie pobaviť aj rozosmiať. Dostal ma už v seriáloch Romance is a bonus book a W-two worlds apart. Sekundant (Han Woo-Tak) Jung Hae-In mi chvíľu vŕtal v hlave, aká postava sa z neho vykľuje. Dobrá či zlá. Netrepeylivo som čakala až do konca seriálu, ako sa ukáže. Lee Yoo-Beom (Lee Sang-Yeob) bol perfektný !!! Sliziak jeden! Čakala som však, že sa možno na konci dozvieme, niečo z detstva, čo ho viedlo k tomu, prečo bol taký, aký bol. V každom prípade vzhľadom k tomu ako mal všetko premyslené, som nečakala, že mu verejne za bieleho dňa prepne. ()

as-minor

Je obdivuhodné ako dokázal scenárista v zložitej spleti postáv prepojiť ich cesty a dať celému seriálu zmysel. Každá scéna, ktorá sa odohrala, lež nemusela dávať v danej chvíli význam, našla v neskorších dieloch svoje opodstatnenie. Je pravdou, že určité scénky, respektíve krátke komické intermezza nenarúšali len plynulosť deja, ale tak trochu aj dojmy z dramaticky silnejších momentov. To je však jediné mínus, ktoré sa dá eliminovať, keďže musíme mať na pamäti, že sa zrejme jedná o kórejskú úchylku, na ktorú sa dá časom zvyknúť. Aj tak však vo mne prevládajú, len pozitívne dojmy z veľmi zaujímavého a kvalitne napísaného príbehu, výborného hereckého obsadenia, podmanivej práce s kamerou a poctivej režie. ()

moikan

Pomaly sa to rozbiehalo, ale potom boli epizódy, kde som bola fakt v napätí. Hlavne tie časti na súde, kde to malo podľa sna dopadnúť hrozne. A ešte bolo rozkošné, ako sa strápňovala hlavná mužská postava. Vlastne obe hlavné mužské postavy boli super (policajt aj prokurátor), kým ženská hlavná postava bola vždy akoby nad vecou. Tu by som tiež brala pre okorenenie humorom trochu viac chilli trápnosti, ale aj tak to bolo OK. ()

sara93

Děj je boží. Postavy jsou hodně zajímavé. Lee Jong Suk a Suzy se k sobě hodí. Líbí se mi představa toho jak musel Lee Min Ho žárlit :D. Bavila jsem se a o to jde. ()