Elimination Chamber 2017 se uskutečnilo 12. února 2017 v Talking Stick Resort Arena (Phoenix, Arizona). Jedná se již o sedmý ročník Elimination Chamber. Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: Mojo Rawley vs. Curt Hawkins
2) Nikki Bella vs. Natalya
3) American Alpha vs. The Usos vs. Heath Slater & Rhyno vs. The Ascension vs. The Vaudevillains vs. Breezango (Smackdown Tag Team Turmoil Championship)
4) Alexa Bliss vs. Naomi (Smackdown Women's Championship)
5) Becky Lynch vs. Mickie James
6) Apollo Crews & Kalisto vs. Dolph Ziggler (2-on-1 Handicap)
7) Luke Harper vs. Randy Orton
8) John Cena vs. AJ Styles vs. Bray Wyatt vs. Baron Corbin vs. The Miz vs. Dean Ambrose (Elimination Chamber) (TheSpearCZ)

Bobik9

BECKY LYNCH VS. MICKIE JAMES - 1* - Mickie rozhodně není nijak povedený návrat, Není ani hezká ani příliš talentovaná a do nového divas konceptu se nehodí. APOLLO CREWS A KALISTO VS. DOLPH ZIGGLER - 2* - Dolph jako heel by se mi líbil, ale Apollo je šíleně nezajímavý a Kalisto neměj prostor. TAG TEAM TOURNAMENT - 3* - Neurazilo, ale nenadchlo. Smackdown má docela slabý tag team roster. NIKKI BELLA VS. NATALYA - 2* - Natalya mi vyloženě pije krev. Nikki se alespoň trochu zlepšila, ale Natalya je znovu nehodící se koncept divy. RANDY ORTON VS. LUKE HARPER - 4* - Velmi slušný feud a velmi slušný zápas. Na to, jak jsou oba pohybliví, tak ukázali velmi slušný wrestling. Palec hore. NAOMI VS. ALEXA BLISS - 3* - Nejlepší divas zápas celé show, i když nerozumím tomu, proč bylo opravdu nutné dát tři ženské zápasy. ELIMINATION CHAMBER MATCH - 4* - No, čekal bych od main eventu více. Samozřejmě to bylo dobré, ale neudrží s eto v paměti. Navíc vítěz byl předem jasný. ()

Nix

Mne ty Chambery eventy fakt začínaj bavit. Zase jsem se dal do dalšího a zase jsem byl překvapenej, nejen hlavním zápasem, ale těmi okolo. Úvodní zápas byl v pohodě, krátký, i když jsem ani jednoho wrestlera neznal tak to bylo fajn. Pak jsem byl vůči ženskému duelu skeptický, ale s neočekáváním jsem do toho šel a dostal jsem naprosto perfektní zápas. Tady nešlo tomu neodolat, nejen se na to dobře koukalo, ale baby se fakt toho nebáli. Další Tag Team Championship, to byl velice zajímavý a zábavný formát. Rhyno se teda hodně změnil, ale pořád je to stejnej buldozér a dycky mne bavil. Celé to bylo fajn, nic jako co vystřelí z trenek, ale nebylo to ani úplně slabé a nudné, pořád lepší průměr i nad. Další ženský mazec, hele v poslední době ty baby mne začínaj fakt bavit, hrozně mne překvapují a za to jsem fakt rád. Mají to opravdu natrénované a jejich fyzička je obdivuhodná, oba zápasy jsou fakt koukatelný, a to já fakt ženské zápasy nikdy nemusel, takže to je opravdu co říct. Apollo, Kalisto a Dolph. Dolph hned na začátku vyřídí Kalista, škoda chtěl jsem ho vidět víc, ale i tak oba udělali dobrou show. A stejně tam Kalisto nakonec dojde, věřil jsem tomu, je to velice fajn zápas, zase prostě se mi líbilo jaký to mělo náboj a člověk se nenudil. A největší překvapení je Luke a Randy. Sakra ti borci vzhledem k tomu, jací to jsou obři se toho prostě nebojí. Ale proto jsem dycky Randyho vyhledával, jeho zápasy mne baví i jeho persona. A Luke s pohledem masového vraha mu dobře sekunduje, bylo to fakt boží a člověk se velice dobře namlsá na Chamber. A co říct k tomu? No když máte takové složení, tak se dá očekávat zajímavý zápas. A taky mne o to víc překvapil. Je to řežba, skáče se tam, háže se všude možně, leze se všude možně, padá se, různý chvaty, kopy, hmaty. Co víc si přát, člověk se fakt nenudil ani minutu a pokřik holy s*it se fakt hodí. Publikum si to užívalo a já s ním, zase jsem natrefil na velice fajn event. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Air“ od No Wyld. (TheSpearCZ)