Po incidentu ve škole si Clay myslí, že na něj někdo šije boudu. Zach a Clay se během prohlídky univerzity dostanou do pořádného průšvihu. (Netflix)

ALIENka_

Tak to ne. :D Já už fakt nevím, jestli to tvůrci myslej naprosto vážně nebo už si z toho taky dělaj prdel. Jestli to berou vážně, tak to mě teda poserte. Nejlepší postava na 100% Zach, kterej si uvědomuje, jaká to je strašná sračka, tak už jenom chlastá a čeká až bude konec. Ale tak to si fakt dělaj prdel že z Claye udělaj teď násilníka ne? Tahle sračka má upozornit na reálný psychický problémy? Já už ani nevím, co na to mám prostě říct. Kdyby to aspoň odvysílali na prvního apríla, to by se dalo pochopit, ale takhle.. A ta Jessica je taková otravná píča, to není legální tohle. Tahle ženská má reprezentovat skupinu lidí, který byli znásilněný? Kdo si kurva myslel, že je to dobrej nápad?! A Winston, ježiš, to jsem ani nezačla o Winstonovi. Cápek je tak strašně nenápadnej, když se najednou začne bavit se všema okolo Montyho smrti a ještě balit Alexe. Tenhle seriál je absolutní shitshow. Winston se chová jak záporák z komiksovek, na všechny dělá tajemný pohledy a mluví v hádankách. Hmm to mi vůbec nepřijde divný, však takhle každej mluví přece. Prosím někdo, kdokoliv, přidejte tenhle seriál do žánru komedie, hned by se to hodnotilo jinak. Jediná dobrá zpráva je, že tohle je už konečně poslední série a utrpení brzo skončí, jestli se toho konce teda vůbec dožiju, dost o tom pochybuju. A kdo kurva dělá party přes den a ještě k tomu dopoledne? Hodnocení: po konci tyhle pičoviny spáchám ze zoufalství sebevraždu/10 ()

Terezinka198

Tvůrci během poslední sezóny: "Pojďme udělat z Claye psychopata a schizofrenika úplně. Co vy na to, kolego?" "Ano, ano, to je výborný nápad, však si toho prošel hodně, tak mu z toho začalo trošku hrabat." "Ale ne jen trošičku, s každým dalším dílem přitvrdíme." "Ale co když to pak bude sračka, kdy lidi bude bavit jenom opilý Zach, co má všechno u prdele?" "No, tak to lidi budou sledovat kvůli Zachovi a my tím krásně pohřbíme Claye." "Moc se mi to nelíbí, kolego, ale asi to zní fantasticky. Co takhle tam přihodit ještě jedno z LGBT skupiny, protože už tak tam mají málo prostoru?" "Super nápad a bude to někdo, kdo tam je od počátku, i když to nebude vůbec dávat smysl." ..... :) aneb Jak zkurvit zajímavý seriál, epizoda druhá. ()

Remivsremi

Děj se zacyklil v nudné, repetitivní lince mentálního rozkladu hlavní postavy. Nic se ale neposouvá, stejný vzorek se znovu a znovu opakuje a je to ubíjející. Z toho už se nedá nikam pořádně vybruslit a dalších osm epizod bude těžko překonatelných. Objeví se nějaký zázrak, který tvůrci vytáhnout zázračně z klobouku? ()

IvcaSammet

Začíná se to vyvíjet opravdu špatným směrem ... Teda aspoň co se týče Claye. Tvůrci jeho postavu úplně zbytečně "zahodili", chování obrátil o sto stupňů a jeho psychické stavy už přebírají většinu epizody ... 13RW zvládlo naprosto všechno, mentální problémy ale vůbec neumí. Zbytek děje vcelku zajímavý, tak si říkám, že by stačilo se zbavit Claye a Ani a vlastně by to bylo znovu příjemně dívatelné. ()