Hannah se seznámí se dvěma novými studenty Jessicou a Alexem. Justin se neukáže ve škole a Hannina matka najde něco znepokojivého. (Netflix)

honajz2

Byly chvíle, kdy mi to přišlo lepší než pilot, ale celkový dojem mám z téhle epizody úplně stejný. Asi se musím smířit s tím, že 13 Reasons Why je vlastně taková detektivka pro teenagery, kde se skoro nic nevyšetřuje a místo toho se řeší středoškolské vztahy. A sem tam je tam nějaký lehce trapný teen humor. V tomhle případě to svůj účel plní asi dobře, jenže já blbec od toho čekal víc, toho se mi nedostává a asi ani nedostane. Takže teď je otázka, jak dlouho mě takhle ten seriál bude bavit, ale vzhledem k tomu, že mi většina postav leze na nervy a začíná mi být fuk, proč se ta holka zabila (a navíc jsem se zatím ani nedozvěděl jak), obávám se, že víc jak 5 epizod nedám. Ale třeba se ještě stane zázrak, uvidím. 3* ()

stitch7

Jestli bude mít Clay všech třináct dílů tenhle jeden pitomej výraz, nedokoukám to. Obdivuji ale, jak skvěle dokázala Hannah předpovědět všechno, co Clay udělá a její plky vždycky sedí na každou situaci. Jedna hvězda asi... za roztleskávačky. Nevím. ()

TomX2

Celkový dojem: Druhý diel mám za sebou a bohužiaľ, som sklamaný. Postavy sa chovajú ako totálni dementi, k tomu majú úplne priblblé ksichty a je len otázkou času, kedy sa to zlepší. Záver tejto epizódy celkom presvedčil, som zvedavý na epizódu tretiu. Moje hodnotenie: 43% ()