Během jediného dne v New Yorku se několik různorodých postav potýká se všedními, nečekanými i závažnějšími problémy, které sužují jejich životy. Investigativní reportérka zápolí první den v nové práci, navzdory pomoci od svého pošetilého šéfa. Vzpurná dospívající dívka se pokouší vyvážit své feministické ideály s ostatními touhami. Mladík se zase snaží usmířit se svou bývalou přítelkyní, přestože mu její bratr vyhrožuje pomstou. A náruživý milovník hudby mezitím křižuje městem a hledá vzácnou nahrávku do své sbírky vinylů. (Cinemax)

BOURQUE

Jednotlivé príbehy zvlášť by možno mohli fungovať, takto dohromady však z nejakého dôvodu nie. Nie príliš vydarená réžia, z hereckej stránky skoro nevyšperkovaný. Nádejný slušný začiatok nasleduje rapídny pokles (úrovni). Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Johnny.ARN odpad!

Komu sú tieto filmy určené? Kto ich točí? Prečo? Príliš veľa otázok a žiadne odpovede. Boha, hodina a pol života nenávratné stratená. ODPAD! ()

Rex Mundi

Jazzová muzika z toho Woodyho Allena neurobí ani náhodou. Mohli by tam natrepať aj Claire de la lune, ale ani ďalší Frankie a Johnny to nebude. Je to plytký film o banálnych problémoch banálnych ľudí, ktorý chcel byť niečím viac. Ale je len o hovne. ()

slunicko2

Z nesporně chytrého a snad i vtipného (but not my cup of tea) obrázku života v NYC cítím spíš smutek, než cokoli jiného. 1) Většina postav mi byla protivná, některé trochu, jiné velmi. 2) Nespravil to ani můj oblíbený 29letý Michael Cera (šéfredaktor Phil) či docela pěkný George Sample III (černoch v depresi Ray). ()