Mladá a úspešná režisérka televíznych reklám Gwen Turnerová (Jessy Schram) si vo svojom živote dôsledne plánuje aj ten najmenší detail. Dúfa, že jej priateľ Alex (Marcus Rosner) ju konečne požiada o ruku a naplní tak svoj cieľ – byť zasnúbená ešte pred dovŕšením tridsiatky. Gwen sa však zoznámi s Daveom (Luke Macfarlane), šarmantným režisérom reklám so spontánnym prístupom k životu, keď ich reklamná agentúra spáruje, aby spolupracovali. Keďže žiadosť o ruku z Alexovej strany neprichádza, sklamaná Gwen si dáva narodeninové prianie: mať možnosť vidieť, ako bude jej život vyzerať o desať rokov. Nasledujúce ráno sa jej želanie zázračne stane skutočnosťou – vidí víziu svojej budúcnosti, v ktorej je šťastne vydatou matkou troch detí. Ale na jej veľké prekvapenie, muž za ktorého je vydatá je Dave... (TV Doma)

allegria

Je to lehký žánr a celkem jsem se místy i bavila docela dobře, proto asi jsem nakonec ohodnotila výš, než jsem původně zamýšlela. Ale na co už jsem úplně alergická, jsou ty tisíckrát omleté fígle, jako utírání pusy druhému, jakože na ní má "něco" (kečup, sýr, šlehačku), na druhé straně oceňuji výjimečný úkaz, že v českém dabingu se říká opékanému žužu "žužu". Běžně se totiž u nás ujalo "máršmelouny" - a fakt by mě zajímalo, kdo takovou zpackaninu z původního "marshmallow" vymyslel a jak se mohla tak uchytit. ()

Ryuuhei

Čekal jsem časovou smyčku, to byl taky důvod, proč jsem se na tento snímek rozhodl podívat. Jenže problém je, že tu žádná časová smyčka není, takže rozhodně nejde o film, který by, jako mnohé další, imitoval kultovní Hromnice. Takže mi z toho všeho zbyla jen prvoplánová romantika, u které bylo dopředu jasné, jak asi dopadne. Jenže charisma úhlavních postav a chemie, která mezi nimi panovala, si mě nakonec získala natolik, že jsem jim přece jen ty palce držel. Nevím, proč mě romantika vždycky dokáže obměkčit a přidat aspoň tu jednu ubohou hvězdu navrch. ()

Aljak

Dosť predvídateľná záležitosť, pri ktorej už po pár momentoch budete vedieť ako to celé skončí. Išlo už len o to, ako efektívne vyplniť stred. A musím uznať, že to vôbec nebolo až tak zlé ako by sa dalo spočiatku očakávať. Tie "flashfronty" tomu dodali aspoň trochu originality, a celkovo to bolo relatívne svieže, aj vďaka prostrediu reklamnej agentúry. Dokonca aj po dialógovej stránke to nebolo až také zlé ako by sa dalo čakať. Takže keď to porovnám s obdobnými romantickými TV filmami, tak toto bol jeden z tých lepších. Kdesi na rozmedzí 2 a 3 hviezd. ()

Likan7

Klasická romantika od Hallmarku s krásnou Jessy Chram. Pro ní mám velkou slabost, ale takovým pitomostem by se holka mohla vyhnout. Prostě na tisící úplně stejný příběh se stejným koncem jako těch 999 případů před tím. K čemu tohle vlastně vzniká? ()