Bobestom

Morrisovi hráblo, k podrážděnému Hodgesovi přijíždí dcera s překvápkem, Holly upgraduje vozový park a Lou si hledá práci. Zápletka se pěkně vyhrotila a nabídla důstojné rozloučení s touhle sympatickou bandou. Koho zklamala druhá série, tě třetí určitě dejte šanci, protože se povedla. :-) ()

Necrotongue

Ani ve finale třetí sezóny si to u mě tvůrci nepokazili a přišli s poměrně akční epizodou, která mě od začátku až do konce bavila, přestože zase došlo na znásilnění logiky. Pokud se někdo v krizové chvíli (dorazit šmejda, nebo rozvázat matku?) rozhodne stejně jako Pete, zaslouží si Darwinovu cenu. ()

Trevor

Bill presvdčí Toma Saubersa, aby mu dal svoj telefón a ďaka Jeromovi sa mu podarí zistiť kde sa nachádza Marjoirie. Morris Bellamy zatiaľ s Petrom preberajú podmienky, kde dôjde k výmene kníh za život Petrovej matky. Holly spoznáva Billovu dcéru Allie, ktorá sa nečakane vrátila domov a oznámila Billovi že je tehotná. Bill vďaka sledovaniu mobilu zistí, kde má dôjsť k výmene medzi Petrom a Morrisom, zatiaľčo Lou si nájde novú prácu...Záver sa celkom vydaril a bol o niečo akčnejší ako v knihe, avšak príliš veľa toho scénaristi nezmenili a tak fanúšikovia Stephena Kinga môžu byť spokojný. ()