Reklama

Reklama

Recenzie (3)

Bobestom 

všetky recenzie užívateľa

Morrisovi hráblo, k podrážděnému Hodgesovi přijíždí dcera s překvápkem, Holly upgraduje vozový park a Lou si hledá práci. Zápletka se pěkně vyhrotila a nabídla důstojné rozloučení s touhle sympatickou bandou. Koho zklamala druhá série, tě třetí určitě dejte šanci, protože se povedla. :-) ()

Necrotongue 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Ani ve finale třetí sezóny si to u mě tvůrci nepokazili a přišli s poměrně akční epizodou, která mě od začátku až do konce bavila, přestože zase došlo na znásilnění logiky. Pokud se někdo v krizové chvíli (dorazit šmejda, nebo rozvázat matku?) rozhodne stejně jako Pete, zaslouží si Darwinovu cenu. ()

Reklama

Trevor 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Bill presvdčí Toma Saubersa, aby mu dal svoj telefón a ďaka Jeromovi sa mu podarí zistiť kde sa nachádza Marjoirie. Morris Bellamy zatiaľ s Petrom preberajú podmienky, kde dôjde k výmene kníh za život Petrovej matky. Holly spoznáva Billovu dcéru Allie, ktorá sa nečakane vrátila domov a oznámila Billovi že je tehotná. Bill vďaka sledovaniu mobilu zistí, kde má dôjsť k výmene medzi Petrom a Morrisom, zatiaľčo Lou si nájde novú prácu...Záver sa celkom vydaril a bol o niečo akčnejší ako v knihe, avšak príliš veľa toho scénaristi nezmenili a tak fanúšikovia Stephena Kinga môžu byť spokojný. ()

Galéria (13)

Reklama

Reklama