Necrotongue

Finále bylo stejně slabé jako celý průběh druhé sezóny. Prakticky jediným pozitivním momentem pro mě bylo vítězství 3D tisku nad lží a nenávistí, ale jinak šlo zase z větší části jen o materiál, který povinně vyplňoval danou stopáž. Ne, ani tentokrát jsem neměl radost. ()

Trevor

Začína sa súdny proces s bradym Hartsfieldom, ktorý tvrdí, že na základe liečby od lekára Felixa Babineaua už nie je Vrahom s Mercedesom, ale novým človekom. Obžaloba sa však vďaka Lou pokúsi dokázať, že sa Brady nezmenil...Prvýkrát v sérii za 5* najmä vďaka tomu, ako epizóda vykreslila rôzne organizácie, ktoré pomáhajú tým najodpornejším bastardom z väzníc a zločincom, ale o obete sa nezaujíma žiadna organizácia. Rovnako tak rozhovor medzi Lou a Bradym bol jedným z najlepších momentov, aj keď celkovo dostal príbeh od Stephena Kinga v celej sérii riadne na frak, nielen v samotnom závere. ()

topi

Ještěže to už skončilo! Tady je něco špatně, místo aby poslední dva díly byly nejlepší, tak jsou nejhorší....Největší problém je ve scénáři, který se už během prvních dílů odklonil od původní představy Kinga a vydal se jinou cestou. Špatnou a nelogickou, završenou totálním selháním tvůrců vymyslet svůj přesvědčivý a napínavý konec. Tohle je debakl ve srovnání s Kingovou předlohou, která neskutečně a temně gradovala. Kolikrát jsem nechápal, proč je tam tolik zbytečných a nicneříkajících scén navíc, zbytečných dialogů, které celou atmosféru Mercedesového vraha srážejí ke dnu. Druhá série se nepovedla a první nesahá ani po kotníky. ()