topi

Je vidět, že scénář nepíše King, ale tři "umělci" dohromady a takhle to potom dopadá. Spousta marastu kolem a nelogičností, které vyráží dech. Očekávám velkou frašku na finále. ()

Trevor

Zatiaľ čo sa Bill zotavuje po útoku Ala, Bradyho stav sa zlepšuje a jeho pokus o prevoz do nemocnice so starším vybavením sa odkladá...človeku sa až nechce veriť, ako dokáže niekto (konkrétne traja scénaristi) pokaziť tak skvelú poviedku. A to jeden z nich stojí za Knihou Tajomná rieka...ako chápem že pravdepodobne kvôli vysielaciemu času sa Brady v prvej sérii nepokúsil odpáliť na koncerte s teenagermi v publiku aj to, že cez Zappit nespustil vlnu samovrážd tej istej vekovej kategórie, ale aj tak. Príbeh je nedomyslený, význam Zappitov nevysvetlený a Bradyho útek. Škoda, veľká škoda. ()

tuctovychlap

ako milujem Kinga, tak sa k nemu modlím, aby lazarovo povstanie z lôžka bolo predzvesťou nielen jeho, ale aj seriálového (u)konc(eni)a..ďalšia séria by pravdepodobne dovŕšila prepad na dvojhviezdičkovú etáž.. ()

Necrotongue

Že se u druhé sezóny seriálu Mr. Mercedes často nudím, na to jsem si už, bohužel, zvykl, ale to, v jakou sračku dokázali tvůrci předlohu přetavit, mi pořád ještě vadí. Osmá epizoda byla nechutným hybridem nudného= zbytečného a nablblého děje. ()