topi

Definitivně mě začíná srát tak emoušská lesba, kterou Brady na konci první série pobodal, ty její papírem šustící monology jsou už otravné. Dále díry a nelogičnosti ve scénáři jsou stále okatější. Odklon od Kingovy předlohy už je nenávratný, tvůrci převzali otěže do svých rukou a pochybuji, že to ukočírují aspoň trochu důstojně. Atmosféra první série a Kingovy vize je ta tam. ()

Necrotongue

Hmmm, sotva jsem si dovolil mít větší očekávání, přišli tvůrci s epizodou, která mě fakt nebavila; postavu Lou už chápu jen jako otravnou bytost, jíž scénárista používá jen k vytváření zbytečných scén. Ano, vaty tady bylo opravdu mnoho, zato důležitého děje bylo pomálu. ()

Trevor

Lou zájde do nemocnice za Bradym, ktorého to naštve a vytočí sa tak, že doktor Felix Banibeau zistí že v Brady robí pokroky. Bill vypátra, že psa prokurátora Monteza zabil Al a tak ho zatknú, Jerome vysvetľuje prečo si dáva pauzu od školy a Bll sa pozhovára s Felixom a jeho manželkou a rovnako tak vďaka Montezovi navštívi aj Bradyho...v tejto epizóde je dej prekopaný až príliš, Brady skáče zo Zappitu do mobile a na počítač ale podľa knižnej predlohy tak robil iba vtedy, keď kontroloval Ala či neskôr Felixa. Prekopané to je, ako som už spomnal, riadne a bohužiaľ sa dej stáva čoraz neuveriteľnejším. V knihe to bolo predsa len na trochu jednoduchšej a lepšej úrovni. ()