Trevor

Škoda poslednej epizódy, pretože kniha zvládla príbeh podstatne lepšie. Brady sa chystal na veľké finále na koncerte kapely kde mohlo umrieť obrovské množstvo ľudí, v seriály sa podarilo zachrániť pár desiatok možno stovku. Nehovoriac už o tom, že Holly, ak by takto "spacifikovala" Bradyho by sa sama zrejme nevyhla obvineniu a Hodges ako inak tasí zbraň ako kovboj.Zbytočne rozšírené o príbehy zamestnancov elektra, v ktorom pracoval Brady a celkovo slabý záver. Chcelo to viac sa ržať knižnej predlohy. ()

Lenka.Vilka

A Oskara za výkon roku získává....změna konání finále byla rozumně vysvětlena. Asi aby to zůstalo víc komorní stejně jako předchozí díly a možná aby to bylo levnější :D leč proč by o tom mluvili už někde v polovině série...uspokojivý konec podařené série a absolutní spokojenost :) až na princip vození člověka na vozíku z nemocnice, kterej tady byl vyvedej až do směšnýho zavěru :D ()

Necrotongue

Závěrečná epizoda mě sice trochu zklamala, ale opravdu jen trochu. Přece jen jsem očekával, že bude poslední díl o něco málo výraznější, podivně zakončené setkání s Lou jsem moc nepobral, ale výsledek v podstatě odpovídá knižní předloze, nechyběl ani konec otevřený k pokračování- "Právo nálezce". ()

tron

Spoilery. Tak a je koniec. A je to dobrý, silný a dojemný koniec. Linka s Mr. Mercedes nie je príliš napínavá, v tomto smere sa s tým mohli viac vyhrať, než ho len nechať sa motať na vozíku medzi pár desiatkami ľudí, kde naňho náhodou na wéckach natrafujú nevhodné osoby, ktoré musí zlikvidovať - a ani to mu príliš nejde, lebo mu do toho v poslednej chvíli vojdú city, či čo. A nie som si istý, načo ho nechali prežiť. Ak by aj niekedy bola druhá séria, Hodges v nej skoro určite bude riešiť úplne iný zločin a v dejovej línii z prvej série sa pokračovať nebude. Ale osobná Hodgesova línia je dôstojne uzavretá a kvalitná a musím s uspokojením skonštatovať, že ide o jedno z najpríjemnejších (a nejnečakanejších) seriálových prekvapení roka. Akurát som moc nepobral, prečo lepšie neuzatvorili linku s jeho dcérou. ()