Trevor

Prvá polovica epizódy zvládnutá dokonale, osud Bradyho matky napriek tomu že aj ten tvorcovia oproti knihe máličko zmenili stál zato, rovnako tak skvelý výber piesne. Naproti tomu Hodges opäť pobehuje s pištoľou a tasí ju ako kovboj na divokom západe, interakcia s dcérou úplne zmenená oproti knihe, kde sa s ňou nestýka, vymyslená suseda a nehovoriac o zakomplexovanej lesbe z obchodu. Nie je to tak dávno, čo som kritizoval Witchera a týpek mi odpíše, že seriál nemôže mať toľko obsahu, veď rozmýšľaj. Seriál podľa trilógie Pán Mercedes, Stratení nájdení a Koniec hliadky ich priniesol podstatne viac, ale prirodzene nerozmýšľam ja ale 22 ročný hňup, ktorý vo svojom živote videl jednu sériu zaklínača 22 pokračovaní Avangers a prečítal iba inzeráty na Gaytube... ()

tron

"Dali ste jej vesmír." - "Sú to len nálepky." - "A čo sme potom my?" - "Ešte menej." Tak Mercedesova mama nakoniec dopadla celkom dobre. Myslím oproti knižnej predlohe. Tento diel je jemne pomalší a nie je to najlepšia epizóda série, ale stále ide o poctivý ľahký nadpriemer. Začína ísť do tuhého. Ešte dva diely. A tvorcovia si to evidentne zodpovedne uvedomujú. A priťahujú šrauby. ()

Necrotongue

Děj sice tentokrát mírně zvolnil, ale vůbec mi to nevadilo, protože se tvůrci mohli věnovat psychologii jednotlivých postav. Holly je opravdu dokonalá, ta se povedla už Kingovi, ale filmaři nezůstali pozadu. Zajímavá byla i Billova interakce s dcerou, ale uznávám, že kdybych chtěl, nějakou tu mouchu bych si našel, jenže se mi tak nějak nechce. ()

Lenka.Vilka

Hodně brutální díl, co se emocí týče. Každý už někoho ztratil. Teď záleží na tom, jak se s tím vyrovnají. Každý trochu jinak. Po svém. V rámci možností. Odklon od předlohy si užívám stále víc a víc. A vůbec mi nevadí. Jsou to dvě samostatné jednotky a obě bravurně zpracované. Už jenom proto, že kniha nemá soundtrack :D ()