Lenka.Vilka

Ano, mohla bych remcat, že po pohřbu to bylo jiné, ale proč bych to dělala? Bylo jasné, že se to stane jinak, když Bill přestal nosit onen klobouk, který to všechno zvoral. Čili, už je to sedmý díl. Nechcete se na ty řeči porovnávání s knihou už vyprdnout? *** Hodně dobrý díl a opět to nabírá. Sakra! Konec série se blíží a já jsem stále spokojená :) ()

Necrotongue

Většinou mívám s filmovým (a televizním) zpracováním knih, které jsem četl větší či menší problém, ale tento seriál mě zatím velmi baví a na nějakou tu odlišnost nehledím. Do konce zbývaly tři epizody, takže jsem očekával zdramatizování děje, dočkal jsem se ho a vím, že lépe už nebude. ()

Trevor

Škoda tohto spracovania, pretože Brady vyzerá ako chladnokrvný zabijak a pritom v románe bol iba zbabelcom a obeť si pomýlil kvôli klobúku, ktorý Hodgesovi darovala práve obeť. Takto to celé vyzerá že Brady si to takto celé naplánoval, čo síce nie je úplne zlé, ale pozerám sa na podstatne iný príbeh ako som čítal, a to mi občas vadí. ()

tron

"Sme tým, čo robíme." Raz k tomu muselo dôjsť. Na to bol Mr. Mercedes príliš veľký maniak a psychopat, aby k niečomu takému strašnému skôr alebo neskôr nedošlo. Priznám sa, že knihu som si už príliš dobre nepamätal, čiže som nevedel, či sa "to" stane. Zdalo sa mi, že v románe niečo "také" bolo, ale nebol som si istý na 100%. Slučka okolo krku sa priťahuje a pomaly ale isto mierime do finále. Ktoré bude zrejme poriadne drsné. 70% ()