Odhodlaný detektív Corbin Nash (Dean S. Jagger) je rozhodnutý vyriešiť desiatky zmiznutí, ktoré sa v jeho meste v poslednom období odohrali. Netuší však, že jeho nerozvážnosť ho dostane až do najtemnejších zákutí mesta, kde číhajú najnebezpečnejšie stvorenia na tejto zemi. (Marceloo)

kaylin

Myslím si, že „Corbin Nash“ je promarněná šance. Bylo zde dobré prostředí, dobří herci, ale nepodařilo se z toho vytřískat nic, co by bylo opravdu zapamatovatelné, co by bylo takové, že vás to vtáhne a bude vás to bavit od začátku do konce. Bratři Jaggerové měli dát scénář ještě někomu přečíst, někomu, kdo by dal do filmu potřebný nadhled, který tu chybí a film jen plyne kupředu bez toho, aby diváka strhnul. ()

SOLOM.

Film, ke kterému jsem se dostal jen velkou náhodou, při projíždění filmografie mého oblíbence Rutgera Hauera. Ten se zde bohužel příliš neohřál a měl zde jenom malou vedlejší roli, ale i tak se zde objeví několik dalších známých tváří. Někteří jej přirovnávali k filmům Blade či Constantine – tak proč do toho sakra nejít. Jenže se ukázalo, že jde jen o jejich chudého příbuzného. Corbin Nash má totiž hodně pomalý a celkem nudný začátek a teprve někde v polovině dojde k mírnému zlepšení.    Dean Jagger není tak dobrý herec jako Keanu Reeves nebo Wesley Snipes ve své životní roli, ale ani on nepodal zas až tak špatný výkon. Bruce Davison se před kamerou taky moc neohřál, Malcolm McDowell coby slepý prorok nezklamal, ale veškerou pozornost si pro sebe ukradl Corey Feldman. Ten zde ztvárnil transsexuálního upíra a můžu říct, že nebýt jeho hodnotil bych tento film ještě daleko hůře. Na jednu stranu byl odpudivý, slizký ale démonický zároveň. Jeho homosexuální partner a další upír – ano kvóta pro sexuální menšiny byla naplněna mírou vrchovatou, už tak dobrý nebyl, ale oba společně vytvořili zajímavou dvojici záporáků.    Aby nějak tvůrci zaplnili děj, vymysleli si zde únosy lidí a boje v aréně z lidské kůže. Dojde na nějaké ty nahotinky, nechybí sprostá mluva, sex ale k opravdu výraznému zlepšení dojde až ve chvíli, kdy je hlavní hrdina pokousán a vydává se na cestu pomsty a záchrany. Z baseballové pálky udělaný kůl rozpoutá krvavá jatka a divák si tak konečně přijde na své. Tedy alespoň na malou chvíli. ()

IceQueen

Aj ja si dám vytetovať priezvisko na prsia. Človek nikdy nevie, kedy si bude musieť pripomenúť, ako sa volá. Preto si ho dám urobiť zrkadlovo. Má síce viac písmen a terén je výrazne hornatejší, ale benefity rozhodne prevyšujú negatíva. Teraz k filmu, ten na mňa pôsobil skôr ako pilot k seriálu, ale ak by nevymenili predstaviteľa Nasha, neviem, či by som na to mala nervy. Feldmana som nespoznala ani náhodou, parádnica jedna. A len tak na okraj, blowjob od upíra, nový level statočnosti. ()

Marceloo

Odhodlaný detektív Corbin Nash (Dean S. Jagger) je rozhodnutý vyriešiť desiatky zmiznutí, ktoré sa v jeho meste v poslednom období odohrali. Netuší však, že jeho nerozvážnosť ho dostane až do najtemnejších zákutí mesta, kde číhajú najnebezpečnejšie stvorenia na tejto zemi. - Po dlhej dobe som pozeral horor bez úplne najmenšieho tušenia, o čom bude, ale tentokrát ma nič neprekvapilo. A to som si pri tých neónových vizuáloch a zobrazení drsných ulíc myslel, že mi to bude vyhovovať. Už z názvu je jasné, že kreativita tvorcom chýba, pretože pomenovať svoj film podla hlavnej postavy dokáže aj najväčší amatér. Dej je nezáživný a tentokrát nepotešil ani pán Malcolm McDowell, ktorý ma väčšinou vždy zaujme aj v slabších hororoch. Možno sa to nejakému fanúšikovi tohto hororového subžánru bude páčiť, ale ja tento subžáner velmi nemusím. Keby som tento horor pustil niekomu, kto horory nepozerá, tak by som sa popravde za tento počin aj trošku hanbil. + Malcolm McDowell + herec z The Lords of Salem, The Exorcist a Insidious: The Last Key + herečka z Smiley + herec z Halloween a The Funhouse Massacre + herec z Bone Tomahawk ()

Morholt

Taková klasika. Policajt se dozví, že jeho rodiče byli lovci upírů a teď je řada na něm, aby převzal štafetu. Zpočátku to samozřejmě odmítá, ale postupem času zjišťuje, že je to všechno pravda a tak se vydává do boje s temnotou. Místy to bylo blbé až běda, film se nevyhne řadě hluchých pasáží a Jaggerův projev je roztomile tupý, ale docela mi sedělo neony nasvícené špinavé prostředí, našla se i nějaká ta krev a akce, byť jí je málo a jsou během ní zbytečně nadužívané slow motion záběry, nijak zvlášť neuráží. Nevadil mi ani bladeovský nádech a bavila mě dvojice upír-transka a upír-bukvice. Jedním podíváním nic nezkazíte. 50% ()