Zítra s tebou

• Južná Kórea Naeil geudaewa (viac)

Ředitel realitní kanceláře cestuje pomocí metra zpátky v čase, kde se ožení s fotografkou a snaží se změnit svoji budoucnost. (Netflix)

Amalberga

Původně jsem seriálu chtěla dát čtyři hvězdičky, ale díky hlubokým myšlenkám a úvahám, které mne oslovily, dávám pět. Hlavní dvojice hrdinů mi byla velmi sympatická, vedlejší role rovněž. Klidně bych seriál natáhla na více epizod. Myslím si, že téma a způsob zpracování je na kdrama originální a sledovat seriál byla příjemná a osvěžující změna. Sice mne moc nepohltil a stačilo se dívat na jednu epizodu denně. ()

bulinka

Chvíľu mi trvalo vžiť sa do hlavnej ženskej postavy. Song Ma Rin (Shin Min Ah) mi liezla na nervy. Až niekedy v polovici deja, keď sa ukľudnila, som ju začala mať rada. Zato Yoo So Yoon (Lee Je Hoon) ma bavil od začiatku do konca. Niekedy ma jeho postava štvala, že má toľko tajomstiev a si to celé komplikoval, že chcel všetko vyriešiť sám. Téma cestovania do budúcnosti je zaujímavá. Otvára otázku, keby sme mali možnosť, chceli by sme vedieť svoju budúcnosť? Ja radšej nie. Dokážeme meniť svoju budúcnosť alebo je to všetko osud a my s tým už nič neurobíme. Prekvapivý zvrat na konci seriálu vyšiel ozaj smutno, ale pekne. ()

Vavča

Celkem pohodový seriál, který přivádí na scénu hlavního hrdinu Yoo So Joon (Lee Je-hoon), který sice umí být nakrátko v budoucnosti o 2 roky dopředu, ale jeho znalosti věcí, co se mají stát, nejsou bez problémů. Marně se snaží přijít na to, jak se vyhnout svojí smrti. Takže vezme vážně radu svého mentora a rozhodne se jedné ženě Song Ma Rin (Shin Mina) změnit život. Ale zjistí, že i tohle rozhodnutí má svoje úskalí... Jakkoliv provařeně se námět tváří, tak přesto má seriál celkem napínavý příběh, perfektní hlavní dvojku i trochu humoru, který pobaví. Liška je ještě hezčí než před několika lety a konečně chytla povedený seriál. Přiznám se rovnou, že jsem nepobral trochu poslední dva díly, logický mayhem se děl zejména v díle 15, do té doby nic, na co bych si stěžoval. Slice of life, romantika+komedie s trochou akce, záhadné minulosti. Rozhodně osvěžující a zdařilý koktejl. Jen prostě mi ten konec přišel šíleně antiklimatický a komplikovaný, tři a půl hvězdy. Seriál hraje hlavně na atmosféru, svoje postavy, příběh ničím dech nevyrazí, ale zase na druhou stranu emočně nic přepáleného, uvidím po repríze, zda se dostanu na 4 hvězdy, nebo zůstanu na 3,5. Pochvala instrumentálního OST naprosto nenápadný a přitom perfektně podbarvující každou scénu, velmi výrazné a povedené motivy, to si budu chtít sehnat. ()

Tyckin

Tedy něco tak zoufale nezábavného už jsem dlouho neviděl, a to je tu přitom Shin Min-a. Hlavní dvojka se snaží být tak ukrutně nuceně roztomilá, až to bolí – naprosto nefunkční snaha o zábavnost, veškeré ty scény působí ukrutně násilně a herci se spíše pitvoří než hrají. Seriál je děsně ukecaný, ale humor až na výjimky naprosto selhává. Upřímně, kdyby tam nehrála má oblíbená Shin Min-a, asi bych to po 5 dílech odpískal, takhle jsem vydržel, přestože u obrazovky mne držela akorát ta napínavější část seriálu. 58% ()

Sinecod

Seriál na téma "když to jde složitě, proč to dělat jednoduše, že jo". Popravdě, řekla bych, že tenhle seriál vlastně vůbec nedává smysl. A nemyslím takové ty klasické time traveler kiksy. Prostě cestuje do budoucnosti, to beru. Nemá to žádný hranice, jednu chvíli něco jde a pak už to zase ve stejné situace nejde, protože, ó no jasně, osud. A proč si sakra pořád lžou? Je to jenom proto, že kdyby si vzájemně nelhali, nebyl by to seriál, ale film? To lhaní jinak nemá žádné opodstatnění. A závěr? Vlastně jako ten zbytek, nejdřív to jde, pak to nejde, pořád to nejde, pak to jde. Nevím co jsem si z toho teda měla odnést, jestli to, že osud je předurčen nebo naopak nebo prostě si to přeber jak chceš, protože já scénáristka na to prdim a píšu si, jak se mi to zrovna hodí. Ale. I přesto se na seriál dobře koukalo, já jsem se teda nenudila, bavilo mě to i přes mnohé výhrady a moc se mi líbil záporák (a tím nemyslím ten poťapaný osud), ale ten zvláštní chlapík. Dávám tři hvězdičky, protože nemám ráda, když si postavy lžou a vysvětlují to nějakou dobrotou svého srdce, když se jim akorát všechno víc posere. Tak. ()

• Než se potvrdila účast jihokorejského herce Je-hoon Lee, bylo rovněž zamýšleno obsadit do hlavní mužské role populárního jihokorejského herce Min-ki Lee. Ten ale nabídku ztvárnit seriálového So-joon Yoo nakonec nepřijal. A stejně se zachovala i jihokorejská herečka Ji-min Han, která zase odmítla ztvárnit hlavní ženskou seriálovou postavu jménem Ma-rin Song. (Conspi)