baclajean

Po fantastických filmoch s Woody Harrelsonom v poprednej úlohe je to tentokrát veľký prepadák. Ale ten záber, kedy ovracal dáme celú tvár, to bol highlight. ()

IvcaSammet

Moc jsem netušila, co od filmu čekat a nebo co si pod tím "živým vysíláním" mám vlastně představit. K mému překvapení to ale dopadlo naprosto skvěle, až se člověku nechce věřit, že to všechno bylo natočeno na jediný pokus. Woody Harrelson zde předvádí herecký koncert, který je dokonalý v tom, že "hraje" sám sebe. Scény s Owenem Wilsonem mě naprosto dostaly, vidět toto duo na jedné obrazovce je vyloženě splněným snem. Jde vidět, že si to oba opravdu hodně užili, scéna v baru je prostě dokonalá, nic jiného bych od těchto dvou ani nečekala. Naopak scéna v policejním autě je podle mého absolutním topem celého filmu. Hláška "Guess what. I have three brothers - Andrew, Luke and Woody." okamžitě spustila vodopád slz, který jsem nemohla zastavit. Přátelství Owena a Woodyho sleduju už delší dobu a právě proto pro mě Lost in London tolik znamená. Momentálně dávám čtyři hvězdičky - film mě sice naprosto dokonale pobavil, přiznám se ale, že přehánění agresivity všech Britů okolo mi přišlo trochu moc i na film, který si měl dělat srandu ze všeho a všech, včetně Woodyho, jeho ženy i Owena. Možná to hodnocení ale přece jenom změním, Lost in London ve finále bylo přesně to, co bych od této dvojice čekala. ()

Akaja

Hmm, ok, sledujeme katastrofickou noc či spíše jen hodinu a půl ve Woodyho životě, kdy sebou nechá nepochopitelně vláčet místo aby vzal dění do svých rukou. Je potřeba ocenit herce (a zvláště pak ty dětské), protože snímek byl natáčen a vysílán v živém přenosu, tedy na první pokus a nedostatky nebyly vidět (případně se schovaly v e slovní vatu typu “er” a “you know”), taky přesuny z místa na místo byly vyřešeny elegantně. Štval mě už klasicky nesnesitelný Owen Wilson, jejich hádka film dost přibrzdila. ()