June pokračuje v plánování pomsty. V Torontu se Moira vyrovnává s následky Juneiných rozhodnutí. (HBO Europe)

WathanajX

Ani dalším dílem nejsem kdovíjak nadšená. Hodnotila bych ho možná i jako malinko utahanější než díl předchozí. Děj se drží stále převážně June, která se skoro až nesmyslně po hlavě vrhá opět do další "akce". Vidím to spíše jako takovou předehru před dalším dílem ale na můj vkus opravdu trochu nekonečnou. Prakticky se tady až na pár výjimek moc nestalo a tak nějak si čím dál tím víc uvědomuju, že mi je June stále méně a méně sympatická. Alespoň konec má opět pořádný spád a upřímně mě po této a předchozí zdlouhavé části dost překvapil a se zatajeným dechem se těším na další díl. Hodnocení: (3*) ()

Anderton

Druhá epizóda sa drží v stopách tej prvej, čo okrem pokračovania takto nastaveného deja znamená najmä pomalé tempo a niekoľko zbytočných scén, skratka by tu pomohla, štvrtá sezóna sa tak stále ešte nerozbehla. Oproti pilotu štvorky nezaujal ani vizuál, ono to viac menej celé stojí na cliffhangeri, kde sa stretávajú starí známi a budú si mať čo povedať. ()

warrenur

Cakal som rezkejsi a nie moc naivny dej. Hoci, je uplne jasne, ze ked sa niekam zdekujete, asi velmi dlho tichucko kdesi preslapovat je ta najrozumnejsia vec. Zaujimave aspekty pri potrebach deti na kanadskej strane, kym na tej v Gileade sa "preslapuje" a travi. Priemer. ()