KevSpa

Jimmy Fallon mi holt k srdci nikdy nepřirostl, takže tohle udílení řadím k těm nudnějším. Na druhou stranu mi ke štěstí bohatě stačilo, že The Crown získalo cenu za nejlepší dramatický seriál a s ním i Claire Foy. ()

xxmartinxx

Nejnudnější člověk na světě Jimmy Fallon v čele přehlídky tak zoufalé, že jediné, na co se v ní jde těšit, je, jak blbě se zaksichtí Mel Gibson pokaždé, když někdo zmíní lidská práva. A to není dost na tři hodiny. ()

castor

Jimmy Fallon průměrný, konkurovat Rickymu Gervaisovi je holt sakra obtížné, ale na těch pár výstupů prostě lehce přivřeme oči. La La Landu bych minimálně dvě ceny ubral, humbuk okolo něj je trochu přepálený, jinak několik solidních projevů, hodně krásných předávajících slečen, hodně vaty okolo. Ale s tím už tak nějak počítáme. Ocenění pro nejlepší drama mimo mísu a za zásluhy, báchorka bez emocí a klouzající po povrchu (Moonlight) si zvýšený zájem rozhodně nezaslouží. Když srovnám s tuzemskými předávacími večery, reakcemi publika, celkovou šťávou a atmosférou, nejde házet třeba jen dvě hvězdy. To prostě nejde. Většinou sypu čtyři, tentokrát budu méně štědrý. ()

Thomick

Nejslabší úvodní monolog, co pamatuju, a ne, nebylo to jen nefunkčnim autocue. Pár proslovů se povedlo (a velká gratulace Claire Foy), ale Fallona už proboha nikdy víc. ()

kobejn

Takže nejlepší bylo vlastně zjištění, že Sylvester Stallone je opravdu prcek a Carl Weathers byl skoro o hlavu větší jak on, přitom v Rockym to vypadalo, že je Apollo jen o malinko větší, že jsou zhruba stejně vysoký, a ono ne, on fakt Sly vedle Carla vypadal skoro jak trpaslík, takže to bylo asi nejpřínosnější na tom celém cirkusu kolem La La Landu. ()

Streeper

Zahájení ceremoniálu se Jimmymu prostě povedlo na to on je nejlepší. Zbytek jeho dalších vtípků bych už nekomentovala, protože na to neměl dostatek prostoru, proto doufám, že v budoucnu dostane příležitost moderovat Oscary. Celý večer byl ve znamení La La Landu, ale jinak se to nedalo ani očekávat, tenhle muzikál prostě ovládne letošní Award Season a zaslouženě. Meryl Streep měla nejlepší projev celého večera, kde zavzpomínala na svou přítelkyni Carrie Fisher a neodpustila si ani kritiku nové hlavy státu. "When the powerful use their position to bully others, we all lose." - Meryl Streep. ()

Larushka

Úvodní muzikální číslo se mi moc líbilo. Jimmy Fallon ušel. Nejlepší opravdu byli Wiig a Carell, taky Schumer a Hawn. Merylina řeč - palec nahoru. Jsem moc ráda za Sarah Paulson. Na La La Land se těším, musím to Emmičce vyhahradit, přijde mi, že ji všichni ignorovali. Něco by měli udělat s tou "hlučností", to bylo samé pšt sem, pšt tam. Toniho Erdmana škoda. ()

arbitr

Vloni black people utřeli na Oskarech nos, tak jim dejme další rok alespoň nějaký ten glóbus. Naprosto zmatená a nudná ceremonie, příšerný moderátor a tak za jediné pozitivum považuji čestnou cenu pro Meryl Streep a absolutorium pro La La Land. Jo a přestávám se holit. ()

KR4T4S

To nejlepší na večeru bylo rozhodně duo Wiig+Carrell, pak projev Streep, Schumer+Hawn. A ta překvapení. Jinak Fallon sucks. ()

ForGump

Přereklamovanost této ceremonie už netřeba zmiňovat, proti tomu už se člověk musí naučit být imunní. Víc mi vadila nehorázná zpolitizovanost. To se nedalo stále dokola poslouchat, přičemž ani co do vtipu se Glóby neutrhly ze řetězu. Úvodní sekvence Jimmy Fallona, kde v klipu představuje filmy, byla slušná nikoliv však vyjímečná. Samotný Fallon se k nějakým výraznějším chvílím, kromě prvního monologu, nedostal a stal se z něj prostý uvaděč. Jinak, stejně jako při Oscarech, bych si přál, aby se vrátil někdo ostřílenější. Samozřejmě nejde mít stále Gervaise. Jediná věc vtipnějšího charakteru byla etuda Kristen Wiig a Steva Carella při vyhlašování animáků. Rozdělení cen bylo vcelku podle mého vkusu, akorát ten Toni Erdmann to nedal. 30% ()