Sherlock: Many Happy Returns

(TV film)
všetky plagáty
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Krátkometrážny
Veľká Británia, 2014, 7 min

Detektiv Anderson se stále nechce smířit se smrtí Sherlocka Holmese a snaží se inspektora Lestrada přesvědčit o tom, že návrat velkého génia do Londýna je na spadnutí. Lestrade se však s Sherlockovou smrtí už dávno smířil, a tak si nechce připouštět, že by Anderson mohl mít pravdu. Dokáže si zachovat chladnou hlavu, nebo v Sherlockův návrat přece jenom nakonec uvěří?

Mark Gatiss a Steven Moffat, tvůrci dnes už legendárního britského seriálu, se rozhodli navnadit fanoušky při dvouletém čekání na další sérii krátkým vánočním speciálem, prostřednictvím něhož vrací Sherlocka Holmese na scénu důvtipně a ve velkém stylu, tak, jak jsme zvyklí! (jerry12)

Shakers

Sedem minútová výplň medzi druhou a treťou sériou Sherlocka, ktorá nieje podstatná, ale fanúšikom by určite chýbať v zbierke nemala, pretože to do série celkom dobre zapadá. 80% - 4* ()

jerry12

100%. Naprosto orgasmických sedm minut, které vrátily Sherlocka do hry tím nejatraktivnějším možným způsobem. Pomyslná hranice mezi Sherlockovým koncem a novým začátkem na několika minutách říká víc, než leckterý díl v hodině a půl. Jednohubka, které nechybí důvtip, ironie, famózní kreativita i kus tajemna účelově naznačující další vývoj seriálu. Zpracování navíc naprosto geniální; fanoušci Sherlocka si skutečně nemohli přát lepší výplň brutálně dlouhé čekací doby mezi sériemi. Fantazie. ()

joker.george

Je to příjemná jednohubka, která asi neřekne tolik lidem, kteří nejsou obeznámeni se slavným seriálem, ale mně spravila chuť po ne úplně vydařené čtvrté sérii. A stačilo na to pouhých sedm minut, ve kterých se po částech objevuje téměř všechno, co mám na Sherlockovi rád. ()

pakobylka

Zdánlivě cosi jako degustace ... malá ochutnávka, když máte zrovna absťák. Ve skutečnosti se jedná o funkční, nezávislý, zcela soběstačný příběh, minimalisticky zhuštěný a vecpaný do sedmi minut čistého času. ()

filmmovier

Vynikající jednohubka, která slouží jako úvod do třetí série. A není to úvod ledajaký. Na prostoru pouhých sedmi minut vytřískali Moffat a Gattis takové množství skvělých nápadů (já vážně nevim, co jim udělat), které by naprosto dokonale sloužili i jako součást seriálu. Geniálně vtipné, plné zábavných konspirací, perfektního Andersona a Lestrada i nějakého toho lehkého "dojáku" navrch (na konci). Naprosto perfektní. 100%. ()

Milano33

Vskutku podarená exhibícia k znovuvzkrieseniu postavy Sherlocka. Veľmi trefná epizóda s vyvážene ponurou a zábavnou náturou, ktorá hoci pohnutlivá bola, nevyhnutne spela k epickému Sherlockovemu návratu. ()

Likan7

Trailer? Pomrknutí? Každopádně příjemný mrknutí na fanoušky, že se Sherlock vrací. A kdo ho má rád, ten tenhle kraťas bude baštit. ()