Sheila hledá smysl života, Joel zkoumá tajnou společnost a Abby zápasí se svými city k Ericovi. Život a nesmrt nejsou žádná hračka. (Netflix)

dubinak

Absolutně šílený nářez, který už nemá v seriálové potrhlé komunitě obdoby finišuje a do třetice všeho dobrého nabízí ještě ujetější scénář, než kdy předtím, ale stále si drží kvalitu na úrovni druhé série, která mu byla korunou. Deset dílů jsem sjela za dva dny a mrzí mě, že už to končí. Na druhou stranu byl závěr velice uspokojující a přiměřeně uzamkl dění, přestože by se pokračování vymyslet dalo. Každopádně celý tento seriál doporučuji hlavně proti nudě! ()

kaylin

Třetí sezóna seriálu „Santa Clarita Diet“ rozhodně nezklamala a možná se dá říct, že se skončilo v nejlepším. Asi mi manželé Hammondovi i chvíli budou chybět, na druhou stranu je fajn, že se z toho nestane nastavovaná kaše, jako se to podařilo u jiných komediálních seriálů. Rozhodně se ale ukázalo, že horor a komedie se kamarádí, pokud jsou tvůrci, kteří je zvládají spojit. ()

Jaro.Krafcik

Rovnako dobré ako druhá séria, no miestami slabšie. Každopádne, skončilo to ako to skončilo, tak som sám zvedavý čo prinesú tvorcovia, či vôbec bude ďalšia séria. Finálna epizoda bola parádna. Dvojica Hammondových, Sheila a Joel neprestávala udivovať ani v tretej serií. Aj keď už to nebolo také originálne. 3,5* ()

Streeper

Mrzí mě, že se sérií musíme rozloučit. Doufala jsem ještě v jednu, která by byla finální a lépe zakončená, i tak jsem ale ráda za ty tři krásné roky, kdy jsem seriál sledovala. Postavy prošly jistým vývojem a s novějšími sériemi se objevovaly nové a nov postavy a stále sympaticky napsané, žádná postava mi vyloženě nebyla nesympatická, dokonce ani záporáci. ()

ScarPoul

Úprimne jediné čo mi na tomto seriály vadí je prehrávanie Drew Barrymore. Inak to funguje stále. Je to vtipné, má to fungujúce zvraty a sympatické postavy, ktoré sa neustále vyvíjajú. Po scenáristickej stránke sa jedná o jednu z najvtipnejších vecí a hlúpy vtip tam nie je takmer vôbec. Plus to má dobrý soundtrack a aj silné emotívne scény. Nikdy by som nepovedal, že mi zombie seriál bude pripadať tak cool. Omnoho viac sa teraz teším na nového Jarmuscha. A Santa Claritu Diet si dávam do svojej topky. 3. Séria - 100%. ()