Jak to, že je Sheila nemrtvá? Jede v tom Joel taky? Jsou Eric a Abby jen přátelé? Otázky a těla se hromadí. (Netflix)

Trevor

Iba potvrdím názor znalca v kategórii u21 zo susedného historického mesta že druhá séria bola o niečo lepšia ako tá prvá. Nakoľko ide o seriál z produkcie Netflixu nemohlo chýbať LGBT, posmešky výhradne na kresťanskú vieru a fašizmusisti, ale na to sme si už pri produkcii liberálneho amerického odpadu zvykli. Tentokrát to dojem z vydarenej hororovej komédie príliš nepokazilo a tak je dôvod tešiťn sa aj na tú tretiu sériu. ()

dubinak

2. série , ač jsem o pokračování tohoto seriálu trochu pochybovala, nabízí mnohem a mnohem víc než její předchůdce. Je tu tolik energie, zábavy, originality a nejvíc bych asi vyzdvihla tu zábavu, protože v první sérii se často objevovaly nechvalné momenty trapného humoru, teď se humor absolutně vypiloval, je chytřejší, trefnější a posouvá Santa Claritu od nenáročného seriálu pro nenáročně publikum k zábavnému seriálu pro všechny divácké vrstvy. Příběh se navíc velmi rozmanitě rozvíjí, vyprávění je atraktivní, vedlejší postavy jsou snesitelné a dokonce dost hýbou dějem. Zfoukla jsem to rychlostí blesku a přes mé prvotní pochybnosti chci další nálož, tohle byla pecka. ()

neo93

Druhá řada hororově a komediálně laděného seriálu. A opět je to výborná zábava. Je moc dobře, že kvalita zůstává stejná, možná je i o něco lepší. Znovu se setkáváme s rodinkou Hammondových a jejich neutuchajícím problémem. Postavy nalézáme přesně tam, kde jsme je zanechali v první sérii. Joel je zavřený na psychiatrickém oddělení, dcera Abby s kamarádem Ericem vytvářejí sérum, které pomůže nakažené osobě a samotná Sheila je svázaná řetězy ve sklepení svého domu. Stačí ovšem chvilka a vše se zase vrátí do zajetých kolejí. Jenže s tím, přicházejí na povrch další problémy. A celá rodina společně s Ericem, si musí dávat velký pozor, aby se neodhalila, a to především před sousedy tak i stále více dotírající policistkou Anne. To, co bylo hnacím motorem první řady je znovu tím důležitým i ve druhé sérii. Tedy hlavní dějová linka kolem Sheily a její potřeby jednak nasytit se, tak i jednak vyřešit tento svízel, jenž někdy samozřejmě obsahuje nechutné až zvrácené scény a momenty, humorné rodinné konfrontace dospívající rebelky Abby se svými „normálními rodiči", tak i její komplikovaný, ale velmi úsměvný vztah s Ericem. Skvělým oživením je také nová nemrtvá postava, škoda jen, že je jí věnována, tak krátká pozornost. Nemůžu hodnotit jinak než plným hodnocením i této řady. Budu se těšit u třetí série. ()

kaylin

Seriál „Santa Clarita Diet“ svou druhou sezónou dokazuje, že se tvůrci skvěle trefili do žánrů, a to jak komediálního, tak i hororového. A vlastně i kriminálního, protože po nich jde jedna policistka, hodně aktivní policistka. A i v tomhle žánru se daří stavět klasické prvky na hlavu. Nečekal bych, že mě bude Drew Barrymore bavit tolik, ale s Timothym Olyphantem si prostě sedli. ()

Jaro.Krafcik

Tak určite o niečo lepšie ako prvá séria, dozvedáme sa tu pôvod nákazy, Joel a Sheila neustále bavia, výborne duo, ale aj ostatní. Ešte dám poslednú, tretiu a uvidíme čo to bude. Ale táto to ma za štyri zaslúžene a celkovo, asi aj seriál dostane takéto hodnotenie. Viac než dobré, epizódy maju stále dobrú dĺžku a tak sa človek moc nenudí. 4* ()