Manželství Joela a Sheily dostane nový impulz, když Sheila prokáže dosud netušený potenciál a naprostou nevybíravost v jídle. A to bývali tak normální pár. (Netflix)

SimpanzJi

Pilot mi moc nesedl. Mělo to dost pomalý rozjezd, zvracecí ale hlavně konečná scéna byly fakt nechuťárny. Zkusím ještě druhý díl, ale moc tomu nedávám. Ale třeba se to rozjede. ()

Trevor

Veľmi slušný pilot. Zdá sa že tento seriál má jedinečný potenciál byť tak hlúpy až bude dobrý. Vďaka doporučeniu filmoveho znalca zo susedného historického mesta som vyskúšal a bolo to celkom prijemné prekvapenie. ()

honajz2

Proč mám v poslední době takovou smůlu na výběr seriálů? Tohle je další z těch novějších sitcomů, co se snažím rozkoukat a opět už teď mám špatný pocit z toho, že to s ním dlouho nevydržím. Zápletka vypadá nadějně, ale gagy mi vůbec nepřijdou vtipné, postavy jsou otravné a vše, co se zde stalo, mě spíš jen nudilo. A moc nevypadá, že by se to mohlo později v těchto aspektech zlepšit, spíš to opravdu bude mít jen ten feeling echt průměrného amerického sitcomu, který jenom má dobrý nápad. Ale nevím, ještě nějakou tu epizodu dám, každopádně pilot mě nezaujal. 2* ()