Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

ScarPoul

Pre mňa veľmi pohodový zombie seriál. Skvelé postavy, uveriteľné zvraty a sympatický humor. Každý z hlavných hrdinov je sympatický a tvorcovia sa celkom vyhrávajú s témou malomeštianstva a faktu, že každý pozná každého. Veľmi príjemné a hlavne v rámci žánru pomerne originálne. Druhá séria povinnosťou. Olyphant výborný a rovnako aj Barrymore. 1. séria 85% ()

Trevor

V tomto prípade sa Netflixu podarilo ukázať že ak dokáže dej sústrediť len na príbeh a nie na politickú a názorovú agendu vie prísť nielen s dobrým nápadom ale podarí sa mu to aj úspešne realizovať. Sympatická dvojica realitných maklérov a ich problémy si po trošku vlažnejšom úvode rýchlo našli svojich fanúšikov a ponúkli nadpriemernú hororovú komédiu. Abby a Eric sú stvárnený o 8 a 9 rokov staršími hercami a je to už trochu vidieť, aj keď Skyler Gisondo bude môcť hrať zakriknutého teenagera pravdepodobne aj v 30ke. Tento tip na dobrý seriál od filmového fanúšika zo susedneho historického mesta bol sa ako zvyčajne oplatil a rozhodne nesklamal. ()

Streeper

Byla jsem k seriálu nejdříve trochu skeptická a bála jsem se co za blbost to bude. Začala jsem se na to dívat hlavně kvůli Drew Barrymore. Seriál má obrovskou výhodu a to jsou neskutečně sympatické postavy ať už manželé Hammondovi, jejich dcera a nebo její nejlepší kamarád. Všichni sympaťáci. Příběh je trochu na hlavu a fantasmagorie, ale funguje to dobře. Je to napsané vtipně s trochou historie. ()

Malarkey

Když někomu budu vyprávět, o čem tento seriál je, musí si zákonitě klepat na čelo. Drew Barrymore tu coby realiťačka při schůzce s potenciálními kupci v jednom domě, který je na prodej, totálně zebleje tepich v obýváku, následně vymaluje i koupelnu na totálku. Pak upadne do bezvědomí. Pro probuzení se z ní stane zombie, která ale funguje a vnímá. Jen má hlad a potřebuje čerstvé maso. No, a co Vám budu povídat, nevěřili byste, jak zábavný tento námět může být. Super herci a vtipy, které mě kolikrát donutily hlasitě se smát, mě po první sérii bavily natolik, že neváhám a jdu na druhou sérii. ()

kaylin

První sezóna seriálu „Santa Clarita Diet“ je primárně velmi povedenou komediální sérií, která se nebála spojit komedii s hororem. Jasně, toho hororu, že byste se báli, tu opravdu moc není, je spíše v tématu než v atmosféře, ale přece jen je to seriál, který dovede bavit, a místy je opravdu třeskutě vtipný. Takže mu i tu absenci čehokoli více hororového odpustíte. Celkem originální pojetí zombie. ()

• V epizodě Sheila (Drew Barrymore) rozbije talíř, na kterém je vidět nápis „Prague Cas...“, tedy Pražský hrad. Všimne si toho i Sheila a zareaguje na to. (Wade)