Zrádce

(amatérsky film)
Krátkometrážny / Akčný
Česko, 2017, 4 min

Ve skupině vojáků je zrádce, který zabil kapitána Downa, a je potřeba jej najít, než přijede na inspekci major Majsner. (Pan.Antonin)

TomX2 odpad!

Zatiaľ najhorší film od Petra. Ani tie staršie síce nie sú nejako veľmi dobré, avšak aspoň je z nich cítiť viac námahy, je v nich snaha o humor a celkovo sú všetky zvládnuté lepšie, či už čo sa týka stránky hereckej, obsahovej alebo technickej. V tomto filme však nevidím žiadnu veľkú hodnotu. Pôsobí prvoplánovo, bol mu venovaný nedostatok času, nefungujú tu ani hlášky a Bejr nie je dobrý herec. Dal by som aspoň jednu hviezdu kvôli tomu, že mám rád Petra, ubehlo to rýchlo a je to len amatérsky počin, ktorý mohol dopadnúť aj omnoho horšie. Avšak zároveň je to nefér voči filmom, ktoré síce sú hrozné, avšak na ich spracovaní si tvorcovia dali aspoň trochu záležať a strávili nad nimi viac než len pár minút venovaných na natáčanie, hodinku-dve na následnú úpravu a zvyšok času na popíjanie v bare. ()

kelto44

Áno, aj ja sa sám divím, prečo som dal jednu hviezdu (aj keď to je amatérsky film). Je to z viacerých dôvodov: slabý dej, nápad, strih, všetko. A nie, Bejr nie je dobrý herec. Je vidno, že si s tým Bender dal námahu aj keď je pravda, že takýto film môžte natočiť za 15 minút a môže to dopadnúť lepšie. No, je aj dobré, že to je krátke, pretože keby to bol celovečerný 2 hodinový snímok o hovne, myslím že by tu bolo veľa krát odpad. Pre mňa zatiaľ najhorší Benderov minifilm. 25% ()

Dzvandzi

Tady ty krátké ,,filmy,, se mi vždy těžko hodnotili.Takže děj asi necháme stranou,protože ten se mi moc nelíbil.To co mě ale zaujalo je to,jak skvěle to Bender dokázal natočit,sestříhat a upravit.Na jeho poměry se jedná o kvalitní kraťas,řekl bych.Aleš Bejr to zahrál výborně,jde vidět,že se už z toho kokotbarandovu něco naučil.Doufám,že někdy Bender získá finance na celovečerní film,protože v jeho rukách by to opravdu nemuselo skončit špatně.Hodně štěstí ;)... ()

TKKMR

One man show starého močála Bejra, do ktorej zapojil aj svojho niekdajšieho dvorného "herca" Majsnerosa. Ako vždy a všade je Bejr aj tu hlučný a preafektovaný, na rozdiel od iných internetových projektov v ktorých sa vyskytoval to však tu aspoň nepôsobí extrémne rušivo. ()

• Major Majsner, který vystupuje ve snímku, je bývalý bezdomovec, který se momentálně snaží začít žít normální život. Aleš Bejr (hlavní herec - zrádce) mu pomáhá a natáčí s ním videa na internet. (Dzvandzi)
  • Jméno kapitána Downa, jehož vraždu Agent 47 (Aleš Bejr) vyšetřuje, je odkazem na dlouho existující meme o zakladateli kanálu Evilbender, Petru Brunnerovi, ze kterého si fanoušci dříve dělali legraci, že trpí Downovým syndromem. Nicméně jím netrpí. (vojtaruzek)