Zvířecí kamarádky

(festivalový názov) (seriál)
  • Japonsko Kemono Friends (viac)

Vítejte v Džapari parku, místě, kde záhadná Písečná hvězdice mění zvířata v lidské bytosti – Zvířecí kamarádky. Jednoho dne se zde objeví neznámé zvíře Batožka, které ztratilo paměť. Spolu s novou kamarádkou Servalkou musí procestovat celý park až ke knihovně, aby zjistila, kým vlastně je. Navštíví zajímavá místa a narazí na mnoho dalších kamarádek, ale i nepřátel. Parku totiž hrozí nebezpečí a nic není, jak se zdá. (Animefest)

Jeoffrey

Kdyby to bylo míněné jako naučný pořad pro děti, kde jsou zvířátka vyobrazená za pomoci roztomilých lolitek, pak bych asi neměl problém. Kdyby to byl extrémně roztomilý moe nesmysl o dívkách v kostýmcích zvířátek, pak bych asi také neměl problém. Ale kombinovat to a udělat z toho pořad pro děti, který učí o zvířátkách a zároveň i nesmysl, který ukazuje nějaké Ceruleány a podivného robo králíka, nepovažuji za zrovna dobrý nápad. Příběh je tím pádem divný a fakt, že je to asi pro děti a podle hry to u mě neomlouvá. Ty herní prvky se klidně mohly vynechat... Nějak si nedovedu představit, že bych s tímhle měl ztrácet každý týden 24 minut, protože ani tak super moe, že bych přešel výše zmíněné a i odpustil slabou animaci, to prostě není. Drop po prvním díle. ()

dennykr

Loli zvířátka ničí energetický koule za zvuků hodně mastnýho dubstepu. Ukázka toho, jak anime vypadala v roce 2005 a zněla v roce 2012. Oceňuju vzdělávací rovinu, ale ukoukat se to nedá. ()