Každý anděl, který zakončí v nebi svou školní docházku, je vyslán na Zem mezi obyčejný lid, aby zde nabral zkušenosti a poznal, jací ti lidé vlastně jsou. Jedním takovým andělem je i blonďatá dívka Gabriel White, která absolvovala s vyznamenáním. Hned při příchodu na Zem se dívka pustila do různých aktivit, kterými chtěla zlepšit život všech lidí okolo. Vše šlo krásně, dokud děvče neobjevilo počítačové hry. Děvče neznalé virtuální reality se rozhodlo, že musí zachránit každého trpícího i v tomto světě a začalo utrácet svěřené peníze. Tak se jeden z nejlepších andělů dostal až na okraj propasti a z hodné dívky se stala líná a lhostejná slečna, která chodí za školu a propadla hraní her, anime a manze. Gabriel není jediným biblickým stvořením, které se v okolí nachází, a tak se postupně setkává s dalšími anděly a démony, kteří sem také přišli na zkušenou a kteří se také potýkají se svými problémy. Dokáže někdo z dívčina okolí zabránit tomu, aby se z Gabriel stal padlý anděl? (Jeoffrey)

Jeoffrey

Tak trochu něco jako "sestřička Umaru" ale v poněkud slabší formě. Troška vtipu tam je, roztomilost tam taky nějaká je a já tak neměl sebemenší problém se na to koukat. Občas to u mě vyloudilo příjemný úsměv, někdy jsem se i dobře bavil, ale často tomu něco chybí a tak mě to nedokázalo naplno okouzlit a příjemný pocit tak zpravidla vydržel jen pár minut a ne celou episodu, jak bych si to u takovýchto konceptů představoval. 6,3/10 ()

ing.man

Děs běs. Jestli tohle je klasický šónen, tak už nikdy o tenhle styl nechci ani zakopnout. Děj se nikam neposouval, díly byly nesourodé, čistě na konverzačním humoru. Ty dvě hvězdy snad jen za někdy opravdu veselé situace, a za japonské vidění křesťanství. S nadsázkou.... (Ovšem šikmooký Ježíš s knírem typu Salvator Dalí, byl úlet roku). ()

seth82

Páčilo sa mi to viac, ako by sa asi malo. Prečo? Neviem. Jednoducho niektoré momenty ma rozosmiali tak, ako sa to už v anime dlho nepodarilo. Musím priznať, že prvá polovica bola oveľa lepšia a vtipnejšia, v tej druhej ako keby tvorcom dochádzal atrament pri písaní scenára, no neskončilo to až tak zle. Príjemné večerné anime. ()