Shang yin

Webová série podle románu Are you addicted? od Chai Jidan. Mladý Bai Luo Yin (Xu Weizhou) žije se svým otcem Bai Han Qi a jeho babičkou. Když mu bylo 16 let, jeho biologická matka Jiang Yuan se znovu vdala. Její nový manžel je vysoce postavený vojenský představitel Gu Wei Ting. Kvůli matčině smrti se Gu Wei Tingův syn Gu Hai (Huang Jingyu) vyhýbá svému otci. Náhodnou jsou dva nevlastní bratři se silně konfliktním zázemím zařazeni do stejné třídy na pekingské střední škole, aniž by to o sobě věděli. Jak jde čas, tak se spřátelí a později se u nich začínají objevovat i jiné vzájemné city. (1kiki16)

Amalberga

Seriál je v hodně místech dost podivný a nedává smysl (možná je to odlišností kultury, netuším), wtf momentů je v něm docela dost, ale nelituju, že jsem ho viděla. ()

emkon

Příběh Bai Luo Yin-a a Gu Hai-e je moc dobře napsaný (skvělá knižní předloha). Zápletka je poměrně jednoduchá, obyčejný školní příběh, ale charisma hlavních představitelů mě uchvátila. Herci v hlavních rolích odvedli svou práci moc dobře. Škoda jen, že seriál zařízla čínská cenzura. Nejen, že diváci v Číně nemohli seriál dokoukat, ale zrušena byla i druhá série, a samotní herci dostali stopku na jakékoliv veřejné vystupování. ()

Petra321

Popravde ani neviem ako začať. Keďže som len nedávno videla remake Stay with me, neviem sa na tento seriál pozerať objektívne a stále ho prirovnávam k novšej verzii. V niektorých aspektoch bolo Addicted lepšie, no v iných naopak nie. Čo ma prekvapilo, bola naozaj veľká odviazanosť, ktorú by som od Číny v roku 2016 nečakala. Rozhodne nie pri niečom, čo sa považuje za BL. Napriek zopár nedostatkom som si seriál pozrela za jeden deň a pár epizód pred koncom som si povedala, že som addicted, čiže v preklade závislá. Myslím si však, že pokiaľ by som toto pozerala samostatne a vopred by som nevidela Stay with me, veľa vecí by mi nedávalo zmysel, keďže seriál je skrátaný a mnoho vecí sa doňho nezmestilo. Po jedenástej epizóde som si nebola istá, čo si mám myslieť a to, čo sa v nej stalo, mi popravde pokazilo dojem z celého seriálu. Napriek tomu ho nepovažujem za zlý a svoje hodnotenie možno časom zvýšim o jednu hviezdičku. ()

jiri.twist

Abych se neopakoval, tak hlavně pro mě vcelku příjemné zjištění, že byl seriál zajímavý, upoutaly mě hlavně dobré výkony hlavních představitelů, velkých sympaťáků, trošku na rozpacích jsem z těch některých cenzorských stříhů, které plynulost pro mě narušily. Proč to ti debilní čínští "cenzoři" dělají, to si neuvědomují, že tupou politikou jednoho dítěte je nyní v Číně o několik desítek a desítek milionů mužů navíc a zkuste si vynásobit 1,4 miliardy krát 4% ... U těch počtů se mi protáčí panenky. A jaký musí být udušený gigantický potenciál třeba jen BL produkce v Číně, když ji srovnáme s Taiwanem s pouhými 23 mil. obyvatel. Číňané jsou známí plagiátorstvím, a tak mě ani nepřekvapilo, že občas zazněly tóny kytary tak, jako bychom se ocitli uprostřed Zkrocené hory, ale na druhé straně velmi hezká melodie, píseň, provázející seriál a mimo hodnocení musím říci, že ten "chudší" tatínek s těmi prošedivělými vlasy kolem uší byl také zatraceně sexy jako ti dva kluci. Kdo má čas, neměl by tento seriál minout ... 8887 ()

alba

Tento seriál je do takej miery vycenzurovaný, že sa úplne stráca chémia medzi hlavnými postavami. Všetko je vystrihnuté. Pritom celkom fajn seriál. A ten koniec je tiež nedotiahnutý. ()

• Seriál už během vysílání vyvolal značný divácký ohlas. Po 11 odvysílaných epizodách čínský úřad pro cenzuru zakázal seriál nadále vysílat a všechny již odvysílané epizody musely být ze všech čínských streamovacích serverů staženy z důvodu gay a explicitního obsahu. Oba hlavní herci navzdory obrovské popularitě dostali zákaz vystupovat v čínské televizi a na jakékoliv společné akci v Číně. Jejich již natočená vystoupení v televizních pořadech Happy Camp, Run for Time a Avenue of Stars se nikdy neodvysílaly. (emkon)