„Žádné nové dívky nehledáme, hezký den,“ řekne telefonistka v Towers Model Agency jen tak na půl huby mladé Nicole (Danielle Darrieux). Hezká dívka nemá ani floka a hledá zoufale práci. Pronikne k panu Towersovi, zalže, že jí volal, a dostane adresu fotografa. Když zjistí, že snímky mají být mírně odhalené, jako se urazí a odchází, ale tajně lístek s adresou sebere. Jenže se splete. Takže vejde do kanceláře milionáře Jima Trevora (Douglas Fairbanks Jr.) a začne se rovnou svlékat. Jim se posadí za stůl a se zájmem ji sleduje. Když dívka na svůj omyl přijde, seřve jeho i povolané úředníky francouzsky a označí je za prasata. „Ani nechoď nahoru, na dveřích je nový zámek,“ oznámí jí bytná ve dveřích. „Dlužíš mi za dva měsíce. Ven!“ Její přátelé, bývalá herečka Gloria (Helen Broderick) a vrchní v nóbl hotelu Mike (Mischa Auer) jí poradí, že jediná šance je bohatě se provdat. Lovnou zvěří je kanadský milionář Bill Duncan (Louis Hayward), kterému je představena jako bohatá Francouzka. Bill na udičku skočí, ale když ji představí svému příteli Jimu Trevorovi, je všechno jinak. Následuje několik klasických romantických záměn, pravda je považována za lež a lásce se nevěří. Nakonec uražená Nicole nasedne na loď do Paříže, ale večer na palubě ji čeká nejméně jedno překvapení. (Peabody)

Peabody

hodně jsem se bavil, Danielle je moc pěkná, bylo jí 21 a měla za sebou přes dvacet pět rolí, ale tohle  je její hollywoodský debut, Fairbanks je taky pěkný, herecky je to prostě velmi kvalitní. Dobrý scénář, ve skvělém tempu, ten začátek jede jako expres, jeden z nejdynamičtějších co znám. Koster je špičkový profesionál, takže velice dobré, dávám to skoro na pět, musím se ještě podívat v klidu. Ale měl jsem pocit, že se to pak trochu rozplizlo ()

• Mary Martin v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)