davinci

(relácia)
Publicistický
Česko, 2017, 40 min

Účinkujú:

Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Filip Švarc (moderátor), Helena Brabcová (moderátor)

Prima přináší novou show s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem – davinci! Už nikdy nebudete ve společnosti tím nejnudnějším patronem. Dozvíte se, kdy tu naposledy byli mimozemšťané, jak přežít v extrémních podmínkách, co jsou a nejsou mýty o sexu nebo jak spáchat dokonalý zločin. Sledujte každý týden ve čtvrtek večer davinci. Stanete se experty na používání zeměkoule a proměníte se na nejchytřejší a nejzábavnější společníky. Profesoři Kotek a Mádl se o vás zábavně, vědecky a experimentálně postarají. (TV Prima)

Ainy

Za normálních okolností chytám silnou alergickou reakci, pokud mé oči náhodou zří pana Mádla na obrazovce, ale tady je to úplně jinak. Divím se, jenomže chca nechca musím přiznat, že mi v tomto pořadu nejen že nevadí, ale připadá mi dokonce i vtipný! :-O Šmarjááá, jdu si přeměřit teplotu a objednat se ke svému psychiatrovi, jestli jsem se nezbláznila ... ()

herr_carter

Tito dva zřejmě zůstanou pubertálními až do svých 50 let, když ale zavřeme oči nad některými trapnými žvásty a pokusy o vtip, jedná se o klasický pořad typu "objektiv", akorát v intelektuálně-svérazném kabátku.............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Spiker01

Ty dva mám celkem rád, ale tomuhle větší šanci nedám. Na Bořiče mýtů nebo třeba Bláznivou vědu Brainiac to nemá ani náhodou..bohužel. ()

Ozzy2

Prachy se vydělávat musej.Jiní "herci" se dokola ztrapňují v nekonečných seriálech, další sebranka si podmanila dabing,tak Mádl s Kotkem se ztrapňují u videí, kterejch je plnej internet.Pokud je ochoten pořady někdo vyrábět, byli by hloupí, kdyby toho nevyužili. ()