Doktorka Mary Harrisová vykoná ďalšiu rutinnú asistovanú samovraždu nevyliečiteľného pacienta, ale všetko sa zvrtne. Nečakaná udalosť naruší jej obchod so smrťou. Lekárkin chybný úsudok pri jednaní s potenciálnym klientom zvyšuje riziko, že ju odhalia. (TV JOJ)

Necrotongue

První epizoda by mohla být celkem slušná, jenže jsem místo avizovaného dramatu dostal podivný pokus o komedii. Základní problémy postihl ve svém komentáři už 6thSun, takže se po něm nebudu opakovat, jen přidám, jak mě překvapilo, že se úplně potrhle nechovají jen oba "usnadňovači", ale že totéž platí i o policii. ()

Vxxx

Čekala jsem nějakou obyč case of the week rádoby kriminálku z pohledu kriminálníka. A ono ne. Klube se z toho takový slabý odvar Dextera. Dějová linka v pilotní epizodě je nakousnutá skvěle a minimálně první série by mohla vypadat fakt dobře. 4* za tento díl a uvidíme. ()

6thSun

Maximálně etická problematika, jakou je eutanazie, je zde nastíněna tak ledabyle, že nelegální asistující dvojice jsou debilové, kteří si nedokáží pohlídat nejzákladnější věci, jako je účinnost podávané látky (takže musí hned prvního nebožáka dodělat vlastoručním udušením), nebo její uschování, aby se k lékům třeba nedostaly děti, které samozřejmě nenapadne nic lepšího, než učinit okamžitou ochutnávku. Tohle by neprošlo ani v komedii, jenže tady má jít o víceméně vážně pojaté drama, takže jsem buď něco nepochopil, nebo jde opravdu o jednu z největších zhůvěřilostí seriálových novinek. A že jich je. ()