Co se stane, když se vaše rodina otřese v základech? Po smrti manžela a otce jsou pozůstalí členové rodiny bezmocní – a hrozí, že se vzdálí jeden druhému – zatímco se každý z nich snaží najít smysl života ve světě bez muže, který je držel pohromadě. Matka Suzanne (Andie MacDowellová) nesměle touží po společnosti, ale její pokusy o randění jen vrazí klín mezi ni a jejího staršího syna Nicholase (Chris O'Dowd), jehož vztah s přítelkyní se rozpadá. Mladší syn Chris (James Adomian) se mezitím vyrovnává se zármutkem svým komplikovaným – a stále znepokojivějším – způsobem. To, co se mezi trojicí odvíjí, je úžasně zachycená emocionální cesta, která svědčí o síle rodinných pout. (Cinemax)

Marze

Čtu komentář "nuda v Brně" a zrovna jedu za dvě hodiny do Brna. Film je takový poctivý, portrét jak zármutek ovlivňuje rodinné vztahy. Ale je to až moc banální a chvílemi zmatené. Stojí na výkonech herců. Celkově Lásku za láskou jako druh filmu respektuji, ale moc jsem si ho neužíval. ()

Arsenal83

Zomrie otec rodiny a začne sa hádať každý s každým, brat s bratom, brat s mamou, bratia so ženami, proste každý s každým a tak to ide celý film. Pozerá sa to maximálne nepríjemne, hlavne na Chris O'Dowda, ktorý tam v kuse jačí a tie oči, čo má tak polcentimetra od seba, sa mu ešte viac približujú. Jediným pozitívom sú ženské postavy, milá Juliet Rylance a MacDowell aj v šesťdesiatke dokazuje, že jej to sluší. ()