Miestna legenda Pensylvánie, poľský imigrant Jan Lewan, vytvorí finančný plán ako rýchlo zbohatnúť. Svojím plánom šokuje všetkých jeho fanúšikov a aj seba samého, keďže skončí vo väzení. Tento plán nemohol byť nič iné ako Ponziho schéma. (Real Tom Hardy)

P1tr

Jack Black má v posledních letech celkem smůlu na zajímavé role a filmy a i když The Polka King vypadal jako film, který by tento trend mohl zvrátit, vyšlo to nakonec pouze napůl. Role je bezpochyby zajímavá a Black se jí ujmul suverénně a s radostí, jen je škoda, že film, ve kterém je zakomponována již tak jednoznačně kvalitní není a provází ho velké kvalitativní a náladové výkyvy a proto se nikdy pořádně nerozjede ani jako komedie, ani jako vážnější pohled na věc. Ve výsledku jde tedy o ucházející film s výbornými herci, který nenaštve, ale ani nenadchne. ()

lukasch

Příběh Poláka, který přijel do Ameriky zblbnout důchodce polkou, ojebat je o životní úspory v Ponziho schému a podplatit porotu, aby se jeho žena stal Miss, by byl fajn, kdyby z toho Sorkin udělal ukecané drama. Tady ale nebyly žádné vyhrocené scény, jen přehrávající herci, nijak zajímavě vysvětlené finanční triky.a fakt spousta polky. Jack Black se navíc pokoušel o polský přízvuk, což bylo dost peklo. Bohužel ten film nebyl tak blbý, abych se u něj škodolibě bavil. Jediný zajímavý moment je v titulcích, kde je ukázaný skutečný Jan Lewan. Další netflixovské nůďo. ()

Streeper

Některé příběhy prostě nestojí za to, aby byly zfilmované. Chápu, že filmaři už nemají moc po čem sahat a nedivím se, když za normálního dění má každý týden premiéru osm filmů. Tohle byl ale pořádný krok vedle. Jack Black se mi do téhle role vůbec nehodil, na první pohled vypadal jako serióvý zabiják, jak se snažil usmívat, vypadat nevinně. Ani film vlastně nemá co nabídnout, prostě nic. ()

cubiczech

Nevěděl jsem o tom, že v jedné z ponzi/letadlovejch kauz figurovala i polka, ale teď už mi to dává naprostej smysl. Obsadit Jacka Blacka do hlavní role je vždycky riskantní, natočit takovej životopisnej film jako komedii ještě riskantnější, ale současně s tim i jedinej způsob jak to natočit s obsazenym Jackem Blackem. ()

purekritik

Slušnej bizárek, ale konečně poměrně zábavnej film s Jackem Blackem. Navíc je tenhle příběh o americkým králi polky podle skutečnosti. Na konci filmu jsou real záběry, který nám odhalí, jak moc se polka king shoduje s postavou Jacka Blacka( kterej ač se zdá, tak přehnanej není) a polka rap ke konci je boží. ()