zdepapepa

Objektivně tři hvězdy. Takový best of koncert s pěknými grafickými vložkami, který si člověk ale klidně může pustit rovnou bez stand-up "omáčky" na YouTube. Koncept "chceme televizní speciál s barometrem" mě nenadchl. Skvěle zvládnutý problém u HJBJIDUJ. Technicky vše na jedničku. Zapojení publika na 4 mínus. Jako jejich fanoušek si připočítávám hvězdu navíc kvůli tomu, že znám hlavně YouTubové domácí nebo klipové verze a tohle pro mě vonělo novotou. ()

kaylin

Tak nějak jsem to sledoval a říkal jsem si, jestli to má být humor, nebo je to jen takové improvizační snažení. Pak jsem zjistil, že některé ty jejich písně i docela vtipné jsou, ale stejně mi ta hodinka přišla nesmírně dlouhá. Garfunkel a Oates nebudou moje oblíbené komické postavy, i když Kate Micucci mám celkem rád. ()

Raziel_cz

Velmi příjemné překvapení. Komediální koncert s perfektními songy, přednesem, režií, střihem, nečekanými situacemi a pointami. Tohle duo jsem sice měl v povědomí, ale teď ho tedy začnu svědomitě sledovat. Z netflixových specialů rozhodně nejoriginálnější – obsahem i formou – a celkově jeden z nejlepších. ()