Real Tom Hardy

Klasický gangsterský príbeh z východných častí Los Angeles, akých sme videli už desiatky, dostal obmenu po vzore modernej doby  – naservíroval do hl. role hrdinku, čo ale nevadí, mne ako zarytému fanúšikovi Prison Break už vôbec, nakoľko padla do rúk D. Garciovej, čo bolo zaujímavé sledovať. Čo tiež bolo zaujímavé sledovať, ba priam možno až radostné – sekundárne obsadenie. Casting director sa s tým musel neskutočne pohrať, lebo to, čo dal dokopy.... Postavy "mexického" pôvodu stvárnili najlepší z najlepších–ktorí tieto role zvyčajne stvárňujú (Danny Trejo, Emilio Rivera, Cesar Garcia, Wilson Ramirez) a k tomu ešte aj príjemný bonus v podobe starého indiána Loua Diamond Phillipsa. Ťažko opíšem, ako ma tieto kombinácie potešili, k čomu musím ale povedať ešte jedno... Trestuhodné. Neskonale trestuhodné (ne)využitie značne pozoruhodného/raritného zoskupenia hereckého ansámblu. Týchto hercov dať dokopy v lepšie natočenom filme, s atraktívnym scenárom a kvalitnejšou produkciou, plus ešte s Noelom Gugliemim, tak sa od šťastia asi pomočím. Nezainteresovanému divákovi Avenge the Crows nezachutí, niekomu so slabosťami na vyššie uvedené rozhodne zabrnká na struny blaha. --- 90s, East L.A. vibes ()

• Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles. (Real Tom Hardy)