Příjemně syrový, skutečný a k popukání legrační celovečerní debut z dílny Zoe Lister-Jonesové, vypráví příběh Anny (Zoe Lister-Jones) a Bena (Adam Pally), páru, který se nedokáže přestat hádat. Když jim jejich terapeutka doporučí, aby se pokusili překonat svůj zármutek netradičním způsobem, vzpomenou si na společnou lásku k hudbě. Při posledním zoufalém pokusu o záchranu jejich manželství se rozhodnou proměnit všechny své hádky v píseň a s pomocí souseda Davea (Fred Armisen) založí kapelu. Příběh o lásce, ztrátě a rokenrolu nabízí vtipný a chápavý pohled na současnou lásku, okořeněný vskutku chytlavými popovými melodiemi. (Cinemax)

Malarkey

Musím říct, že je Zoe Lister Jones docela šikovná. Akordy na kordy je taková americká nezávislá jednohubka, ale docela je i zábavná. Má skvělý hlášky a kdyby vynechala pár zbytečných scén, byla by to docela i slušná komedie. Takhle je to ale na druhou stranu s celou její osobností tak, jak to cítila...a já to beru. Docela pobavilo. ()

BOURQUE

Prvý celovečerný film Z. L. Jones, ktorý dopadlo dobre a má svoje čaro. Problémy vo vzťahu sa riešia pomocou tvorby hudby, ktoré sú jednoduché a trefné. Zoe Lister Jones je vo skvelej forme jak z hereckej tak aj z fyzickej stránky (inými slovami, vypadá fantasticky). Film je dostatočne nezávislý a dokáže chytiť pozornosť diváka. Takže do toho, za pokus to stojí. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Fifer

Tohle je příjemný indie film se vším, co k tomu patří. Námět je myslím trefný. Partneři řeší svoji krizi založením rockové kapely. Pokud máte zrovna kolem sebe hodně vrstevníků pobíhajících kolem vás s plenkama a kočárkama, jenž do vás "nenápadně" šťouchají a pomrkávají (nudge, nudge, kdy vy si taky jednoho sviště uklohníte, co? Nudge, nudge! Hahahaha!), tak si přidejte ještě jednu hvězdu navíc. ()

Tft

Nejlepší popis Band Aid jaký jsem četl je: vtipný film o smutném tématu. Zoe Lister-Jones v roli scénáristky, režisérky a ještě k tomu představitelky hlavní ženské role dokázala vytvořit příjemnou indie komedii, která jen o chlup svojí kvalitou zaostává za další letošní velmi povedenou žánrově spřízněnou The Big Sick. Celý děj filmu se točí kolem páru Anny a Bena, kteří jsou v zvláštní fázi svého vztahu, mají mezi sebou menší i větší problémy, pár kostlivců ve skříni, kteří se postupně ozývají, ale přes to všechno chtějí svůj vztah zachránit. Rozhodnou se tak založit kapelu, skrze kterou chtějí ventilovat své problémy a místo hádek začnou skládat písně. Film řeší spoustu témat od těch malicherných párových hádek až po temnější témata, která vycházejí z komplikované historie Anny a Bena, všechno to ale dokáže podat skrze vtipnou a velmi lidskou formu, která navíc funguje a vyvolává kontrastní pocity k tomu co se ve filmu odehrává což je velmi obdivuhodné. To chce samozřejmě notnou dávku režijního a hlavně scénáristického umění, které Zoe Lister-Jones rozhodně ukazuje. Adam Pally povedeně sekunduje jako druhá část páru a za zmínku rozhodně stojí i naprosto skvělý Fred Armisen v roli podivínského souseda. Band Aid je velmi slušný první režijní počin a na poli komedií letošního roku rozhodně zaujímá přední příčky a to především díky své práci s postavami a formou podání, protože ta je nejen vtipná, ale hlavně pravdivá ve vztahu k lidským emocím. 78% ()

Marze

Plno sarkastického humoru, poctivých emocí a fenomenálnímpředstavení autora, režiséra, producenta a hvězdy Zoe Listera Jonese. Je to syrové, skutečné a je to příjemně strávený čas. Pokud jste někdy měli vztahové problémy, nebo kapelu (nebo obojí), vyvolá to na vaší tváři úsměv, protože je zde hodně věcí se s tímto hluboce poctivým filmem identifikovat. ()