Speciální oddíl, bojující po světě s terorismem, je zpět ve třetím pokračování akční série, ve kterém před kamerou vystřídal hvězdného Chucka Norrise jeho syn Mike. V Moskvě dojde při udělování Ceny míru k atentátu, k němuž se poté přihlásí arabská teroristická skupina. Ta požaduje konec zásahů světových velmocí do arabského světa a chce vyjednávat s USA. Pokud se tak nestane, k dalšímu, mnohem ničivějšímu útoku dojde přímo v New Yorku. Časový limit je stanoven na 7 dní. Do akce je proto povolán tým Delta Force, který tentokrát tvoří společně američtí a ruští vojáci. Cílem mise je zajmout hlavu teroristů Chalil Kadala, jenž se ukrývá na území Súdánu, a dostat z něj informace o muži s bombou. (Řitka video)

Pecival

Solidní porce fajnové béčkové, tedy ultra nablblé, akce. Není to takové zlo jako giant shark..., raptor islandy nebo varan vs cobra a proto si to u mě nezaslouží odpad. Ikdyž svým zvrhlým způsobem je to méně zábavné. Každopádně kdybych si chtěl střihnout nějakou hodně lacinou akci z přelomu 80/90 tohle může být slušná volba. Dabing je absolutní nezbytnost ! ()

MickeyStuma odpad!

S ohledem na předchozí snímky série se jedná o naprostou filmovou katastrofu. První film měl duo Chuck Norris a Lee Marvin. Ve dvojce už zůstal jenom Chuck a ve trojce už není ani on. A to, že  ho zastoupil v podřadné roli jeho syn Mike, který si s otcem zahrál již ve snímcích ´Loganova střela´, ´Osmiúhelník´ a ´Vynucená pomsta´, na tom nic nemění. Nelogický scénář plný naivity a dějových děr, herectví horší než u amatérů, ohromná televisnost a nízký rozpočet. Bojové scény takto zrealizované snad jsou používány na vojenských akademiích pro zábavu jako parodie. Námět do dnešních dnů však nezestárnul. Jen USA s Ruskem spolu nespolupracují, ale naopak stále brojí proti sobě. Tento film z předchozími nemá absolutně nic společného a je jasnou ukázkou toho, jak se to dělat nemá. ()

vegetol.mp

Klasickej, nicméně solidně udělanej akčňák z počátku 90. let, ve kterým je všechno, co k době jeho vzniku patří. Nechtěně pobaví i skoro homo vztah mezi ruským a americkým pyrotechnikem. Jinak by mě zajímalo, kolik lidí tu ten film opravdu vidělo. Na 1250 hodnocení tu je dost málo komentářů a tohle rozhodně není 204. nejhorší film. Zvlášť, když se tu najdou lidi, jako uživatel Divočák, který hodnotí naprosto jinej film. ()

mira007

Kdybych to dnes viděl poprvé tak budu nad touhle akční béčkovinou kroutit hlavou, jenže já to viděl v době kdy mi bylo dvanáct a akční žánr pro mne byl na vrcholu vkusu a dnes je to pro mne sentimentální záležitost, kde asi po letech dokážu ocenit nejvíc celkem složitější zápletku na poměry béček, a muziku. Kontrast dvou speciálních jednotek ze dvou světů byl asi nejdůležitějším tahákem. ()

Claude Speed

Celá série, potažmo i celý tým Delta Force stojí na tom, že jeden z jejich členů je neohrožený, charakteristický bojovník. Ano, dámy a pánové, řeč je o Čaku Norisovi! Bez jeho "poker face" už to není to, co to bývalo dříve, zkrátka mi tady chyběl důvod, proč jsem se do této trilogie vůbec pouštěl. Když k tomu ještě připočteme průměrnou kvalitu předchozích dílů, výsledkem je jedna hvězda. Jednoduchá matematika. ()