Keď ju večer pred odchodom na exotickú dovolenku opustí priateľ, Emily Middletonová (Amy Schumerová) si rýchlo nájde náhradu - presvedčí svoju večne ustráchanú a opatrnú matku Lindu (Goldie Hawnová), aby zahodila obavy a do raja na zemi v Ekvádore vyrazila s ňou. Obe dámy už nemôžu byť odlišnejšie a čaká ich cesta plná hašterenia a sporov. Napriek tomu budú musieť prekonať všetky rozdiely a spojiť svoje sily, pretože už čoskoro sa ich dovolenka snov zvrtne na šialenú jazdu. Namiesto pohody na pláži a pitia kokteilov zažijú totiž poriadny adrenalín, keď ich unesú miestni mafiáni. Matka s dcérou namiesto šarvátok musia bojovať o holé životy a prekonávajú pritom mnohé ďalšie nástrahy, ktoré im osud - a tunajšia džungľa - postavili do cesty. (TV JOJ)

Greg25

Spousta amerického humoru, který je ještě navíc parodován americkým stylem humoru, spousta humoru z amerických skečů za mikrofonem, parodie amerických filmových schémat a témat na straně jedné, na druhé straně humor trapnosti (ale to stejně tak může být americký humor, nebo parodie amerického humoru, těžko říct, tady to fakt dost splývá) a spousta nelogičností, a teď mi nejde o ty nelogičnosti, které vypadají, že jsou parodovány, ale spíš o ty, které působí jako scénáristické berličky. Výsledek filmu je těžko uchopitelný, Amy svojí postavu hrotí do obyčejně normálního extrému ve stylu, co dělají dívky mého věku, když se nikdo nedívá (ačkoliv částečně velmi dobře vystihuje plácání životem jen tak, kdy hledáte něco a nevíte co) a valnou většinu si připadáte jako looser. Velmi těžko hodnotitelný film, kde je občas problém poznat i to, co je a co není zesměšnění klišé. A v tom je možná ten problém, nějak to nedrží celé pohromadě. Každá scéna vás střídavě přesvědčuje o své humorné genialitě, aby vám ta další nafackovala fakt něčím trapným, otřesně otřepaným, nebo jen zdlouhavě zbytečným. Velmi nesourodé. 50% ()

Patw

Druhá Vykolejená se s Amy nekonala. Ačkoliv v podstatě jde o dobrý a jednoduchý námět ve výsledku film víceméně stagnuje na stejném místě. Postavy jsou nedotažené a postava bratra/syna v podání Ike Barinholtze je naprosto nedotažená a vlastně mě jeho přítomnost v jeho scénách štvala. Přiznám se, že jsem v této komedii postrádal vtipy. Občas se člověk zasměje vtipné hlášce ale těch tu celkově moc není. Zdálo se mi, že za vtipnou položku se zde mělo vydávat duo v podání Wandy Sykes a v tomto snímku němé Joan Cusack, ale zrovna tento pokus o vtipné duo v tomto filmu vůbec nefunguje. Amy mám rád a společně s Goldie jim to funguje, kdyby se na scénáři ještě trochu zapracovalo mohlo jít o lepší film. Takhle je to ten průměr za tři solidní hvězdy. ()

mortak

Mohla to být slušná dramedy o tom, jak jedna dysfunkční americká rodinka cestu k sobě našla a i do světa se podívala. Jenže takto to plně funguje pouze u postavy agorafobního bratra. Goldie Hawn se snaží, ale problémem je Amy Schumer, která si prostě jede dál tu svoji one-single-desperately-without-man-show jak ji známe z TV, a svými kreacemi rozbíjí celý film (vypadlé ňadro je fakt zoufalství). Amy zapomněla, že musí hrát v součinnosti s ostatními a nikoliv za sebe, a že hlavní je ve filmu příběh a nikoliv ona. Humor by měly obstarávat vedlejší postavy, které jsou tu ale hodně v pozadí (indianajonesovský "lovec" či němá ex-agentka). A zrovna ony dodávají v podstatě smutnému příběhu tu šťávu. ()

hous.enka

Goldie Hawn očividně přestala stárnout. Alespoň její obličej se o to snaží... A tak celou dobu přemýšlíte, kde všude má Goldie plastiku... Kvůli tomu si pak neužijete bláznivou Amy Schumer, která má věčně trable s chlapama. Je to taková novodobá Bridget Jones. Otázka zní, zda novou Jonesovou potřebujeme... Nicméně Divoká jízda je bláznivá americká komedie z prostředí Bogoty, kterou si klidně můžete pustit v sobotu odpoledne a nebudete litovat. Vyšší ambice film nemá. Jo a duo Joan Cusack a Wanda Sykes - to je fakt třída! ()

Streeper

Goldie Hawn opět ve filmu, to jsem musela vidět. Trvalo to chvilku déle, ale nakonec jsem se k filmu dostala. Jen škoda, že to bylo s Amy Schumer, jejíž humor je mi hodně, hodně, hodně vzdálený a cizí. Její trapné scénky, sprostá mluva mi prostě nidky nepřišly vtipné, není to prostě můj šálek kávy. Zasmála jsem se asi jen dvakrát a to je u komedie prostě málo. Nejvíce mě bavily scény s Joan Cusack a Wnadou Sykes, škoda, že nedostaly více prostoru. ()

• Film sa točil na Havaji. (dwdb)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)