Po dlhej dobe a rôznych pokusoch Robin (Scout Taylor-Compton) konečne otehotnie. Narodí sa jej nádherná dcérka Samantha a konečne sa jej splní najväčší životný sen. Samantha ale nie je jediná, kto pri pôrode prišiel na svet. Jej zohavené dvojča uniklo pozornosti prítomných medikov a je odhodlané zničiť všetko, čo mu stojí v ceste. (Marceloo)

Marceloo

Po dlhej dobe a rôznych pokusoch Robin (Scout Taylor-Compton) konečne otehotnie. Narodí sa jej nádherná dcérka Samantha a konečne sa jej splní najväčší životný sen. Samantha ale nie je jediná, kto pri pôrode prišiel na svet. Jej zohavené dvojča uniklo pozornosti prítomných medikov a je odhodlané zničiť všetko, čo mu stojí v ceste. - Takýto typ hororovej komédie mi vždy sedí a mal by sedieť každému, kto má rád americkú béčkovú hororovú scénu, pretože je tu plno hororových veteránov. Moja oblúbená Scout Taylor-Compton hrá ako vždy presvedčivo a velmi ma potešili Bill Moseley ako transgender, Robert LaSardo ako thug janitor a Sid Haig ako detektív, ktorý ma potešil asi najviac, pretože budúci rok oslávi osemdesiatku a vyzerá byť v skvelej forme, čo ma prekvapilo, pretože som po jeho posledných úlohách mal trochu obavy, že na tom zdravotne nie je úplne najlepšie. Je to nahláškované, spracovanie nezbedného novorodenca je zábavné a aj scenár je v rámci možností solídny, takže sa mi na to výnimočne dobre pozeralo. Som zvedavý na ďalšie projekty týchto tvorcov, pretože už teraz chystajú tri celovečerné horory a hororový seriál, takže by vďaka svojmu potenciálu a šialeným nápadom, ktoré bezpochyby majú, mohli byť príjemným oživením hororovej scény. + Scout Taylor-Compton + Sid Haig + Bill Moseley + herec z The Human Centipede III a Parlor + herečka z Saw 3D + herečka z The Crazies, The Divine Tragedies a Ditch + herec z Parlor + herec z Deep in the Darkness a Parlor + herec z Party Bus to Hell ()