Študentka medicíny vbehne uprostred noci vodičovi pod auto. Špecialisti sú privolaní do nemocnice. Zdá sa, že žena s niekým zápasila alebo bola napadnutá. Trpí ale stratou pamäte. Krátko nato je v blízkosti nehody nájdená mŕtvola. Žena sa chce po hospitalizácii vrátiť do bytu, ktorý zdieľa s ďalšími spolubývajúcimi. Špecialisti sa rozhodnú, že sa jeden z tímu nasťahuje do bytu s ňou inkognito ako jej psychiater, aby študentku chránil a sledoval. Úlohy sa ujíma šéf tímu Strouhal. (TV Markíza)

topi odpad!

Dejdarovi jako herci bych za tu postavu nevyplatil ani korunu, ačkoliv že hrát neumí, to není žádná novina. Ostatní seskupení "herců" ani nemá cenu komentovat. Ubožáci a prkenidla. ()

mira007

Dejdar si vzal tlusté dioptrické brýle jakože infiltrace za psychologa... rozmohl se nám tu takový nešvar - Lapková i Doláková už ve Specialistech hráli jiné postavy dříve. herci opravdu došli, takže čekám návrat Prachaře v roli nějakého arciteroristy. ()

DAPDO odpad!

Kristepane....asi rok jsem tenhle skvost neviděl, ale je to ještě víc k smíchu než předtím. Doufám, že tuhle sračku bude Nova natáčet ještě aspoň pět let, potom už by to v žánru komedie mohlo překonat i Pelíšky... ()