Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa troufalka k tomuto seriálu (7)

Špecialisti (2017)

Mám slabost pro detektivky. Napřed jsem si vybírala jenom ty dobré. Pak už jsem všechny dobré viděla, přišly na řadu i ty řadové, seriálové. A po nich i ty podřadné ... Tady jsem žasla hned několikanásobně. Chápu, že člověk musí z něčeho platit nájem, jídlo, drogerii, ti movitější i auto ..., ale přijmout roli v tak slabém seriálu, to už musí být vážně zoufalství. Což by zcela vystihovalo i výraz většiny herců ... To zoufalství zcela chápu, nevěděli, co mají hrát! Hlavní šok byl, že i Dejdar, kterého jsem považovala za velmi dobrého herce (Učitel tance, Šakalí léta) je najednou zcela bez výrazu a totálně nepřesvědčivý. Tady nemá cenu rozepisovat, co všechno je špatně, když je slabý scénář, to ostatní se veze. ()

Dievčatá (2017) (S02E02)

Aneb co se stane, když si český průměrný scénárista vypůjčí předlohu z německé průměrné krimi série ... ()

Dobrí susedia (2017) (S02E16)

Něco si vypůjčíme od sousedů, zkopčíme Hitche a máme nový díl Specialistů! Hurá!! ()

Spi sladko (2019) (S03E28)

73. díl - Spi sladce Od tohoto dílu Martin Dejdar ()

Season 5 (2020) (S05)

Než jsem viděla poslední série Specialistů, nevěřila bych, že Dejdar dokáže špatně hrát. Jeho figura nemá vůbec šťávu, je neskutečně mdlý. ()

Linka 116 (2020) (S05E10)

Česká vražda v Orient expresu ... pardon v MHD? To už je hodně silně přitažené za vlasy. Není jednoduché najít přes 100 námětů na slušné detektivky, recept je jednoduchý - netočit jich tolik!! ()

Frankenstein (2021) (S06E02)

Natočit solidní krimi sérii je těžké. Je celkem jasné, že těch zajímavých případů se zfilmovatelným dějem se najde málo, což teprve, když počet dílů přesáhne stovku? To už si scénárista musí opravdu vycucat z palce ... Nebo že by odjinud? ()