V nočnom klube je nájdené mŕtve telo kriminálnika Hasila. Zvláštnosťou je príčina smrti: zlomený väz následkom jedného boxerského úderu. (TV Markíza)

honajz

Tvl - ruský mafián (který spíš mluví slovensky) a má jednoho bodyguarda a v karavan parku tři štětky, které hlídá jeden ožrala, tomu fakt říkám mafián. Štáfek je tu jen pro efekt, ani nevtipkuje, k řešení případu nijak nepřispěje. ()

dyfur

....á objavuje sa zasa kapitán Panenka ako spolupracujúci policajt z oddelenie organizovaného zločinu ....mafia-rusi-prostitútky-drogy -moc klišé pre mňa.....kde zlyháva prevencia musí nastať liečba.... ()

mira007

Dokud se vyšetřovala vražda jedním boxerským úderem, tak je to určitě nadprůměrná záležitost v rámci tohoto seriálu, ale jakmile se začne řešit obchod s bílým masem s pasákem z divadla Mír , který hrozivě mává basebalkou, tak se z toho stane klasická grotesky. Velký malý návrat Štáfka jako detektíva Panenky byl malým osvěžením a stejně tak účast mafiána Líbezňuka. ()

Peabody

no přiznám se že pro mne byl návrat Laviho osvěžením. Ta postava sice nebyla podstatná, ale nebyla nezajímavá a zabrala čas, který by jinak vyplnovali kolega Patka a kolegyně řekněme Velkooka :-)- No a ti mi tedy absolutně nechybí. Docela by mne zajímalo, jestli se to plánovalo, nebo jestli je to reakce na negativní odezvu nové dvojice, která má ale platné smlouvy. Už jsem se lekl, když trefili Dejdara, že už chce taky utéct, ale naštěstí je to jen rameno. Pan scénárista by se měl podívat co je v boxu úder zvaný zvedák a co je úder zabíjející jednou ranou zlomením vazu (doporučuji Bruce Willise a Last BOy Scout - toto není zvedák, prosím, pokud se tedy hrubě nemýlím) ()