Věra Sedlářová dostane otrávený list v reklamnej zásielke s parfémom. Špecialisti zisťujú, či bola cieľom útoku iba ona, alebo sa jedná o akciu nejakého šialenca, ktorý rozosiela otrávené listy náhodným ľuďom. (TV Markíza)

honajz

Dalo se to poněkud předvídat, a není pravda, že kurýrní služby nemají údaje o odesílatelích a adresátech, i když jde obálka do nějaké zásilkovny. Navíc se tu policisté dopustili neoprávněného vniknutí do bytu. Jak celé té konstrukci má člověk věřit? A ani moc vtipné to nebylo. ()

mira007

Případ vydírání otravou parfémovým testerem nebyl nejhorší, ale tři hvězdy dávám za účast Hanky Vágnerové ( celkem je zajímavé sledovat proměnu přístupu prvoligových herců k dlouhotrvajícím seriálům, zatímco před lety by do nich nešli pokud by neměli hlavní roli, dnes jdou do komerčních projektů i na jeden jediný díl - jakože je nedostatek práce, nebo stoupla kvalita projektů? ) a stoprocentní výkon Zadražila - absolutně každé slovo, výraz je přirozený a přesvědčivě uvěřitelný. ()

Ozzy2

Štáfkovo "nekeke" mi dráśá vnitřnosti, kdo mu tohle poradil byl debil.Palec nahoru Zadražilovi, který lehce kopne do zamčených dveří dole u země a jsou otevřené, to by nezvládl ani Chuck Norris.A ty důkazy, co tam našli by ani nemohli použít protože se ti dva drsňáci dopustili vloupání,,ale poč se zabývat detaily...... ()