Do Ústavu súdneho lekárstva je v noci privezené telo zadlženého podnikateľa v nehnuteľnostiach Romana Bedrnu, ktoré však do rána záhadne zmizne. Polícia má podozrenie, že bol podnikateľ zavraždený. Kam ale zmizlo jeho telo? (TV Markíza)

honajz

Pokus o hororový díl, který je hodně nepovedený, co se atmosféry týče (tvl, mladý noční hlídač na pitevně?! Který sleduje ve tři ráno horory?) a vlastně i vedení vyšetřování. Myslím třeba, že skutečný doktor by na začátku udělal vše, aby měl jistotu (můj otec jezdil se sanitkou, takže ne myslím, ale vím), ale to by pak nebylo o čem hrát, že? Na Moniku Stehlíkovou se hezky dívá, ale moc hrát neumí ("hraje" převážně jen tělem a očima). Líbilo se mi naznačení vztahu mezi Lenkou a Jardou, škoda, že to bylo utnuté. Super Štáfkův dárek boxu devíti nej hororů s lebkou na přední straně.- jaké tam asi byly horory? ()

mira007

Doktor přijede k "mrtvole", ale nestačí provést oživování, protože je odvolán k nehodě na D1 ( asi se tam řetězově vybouralo osmnáct přeplněných Boeingů 737) - tak asi zatím největší ultrablábol, u kterého jsem se zasmál, jinak další případ Specialistů, kde nebyla potřeba dedukce našich detektivů - oběť i pachatel prostě řekl jak to bylo. ()