V priehradnej nádrži je nájdené mŕtve telo mladého športovca, ktorého niekto zdrogoval a potom zhodil do vody zo žeriavu na bungee-jumping. Lukáš Panenka je "nasadený" medzi podozrivých dílerov drog a ocitá sa v ohrození života. (TV Markíza)

mira007

Specialisté vyšetřují vraždu ( hodně komplikovanou vraždu, kdy oběť někdo zfetoval a pak z bungee jeřábu shodil do řeky aby se utopil ... kurva kdo to vymýšlí?) mladíka z komunity pobřežní party dealerů, kam se infiltruje agent Štáfek. Amatérština hadr ale je to akční ( řekl bych jeden z dražších dílů) a tvůrci už se ani nenamáhají s dedukcí, pachatel se zase pod tlakem přizná sám bez důkazů. Úděsná blbost jako vždy, ale jako vždy mne to nějakým nevysvětlitelným způsobem pobavilo.... a to jsem dřív koukal jen na nezávislé filmy. Možná to je tím, že mi stačí, sluníčko, voda a hezká sexy holka ( naprosto exkluzivní femme fatale fetka Sára Affašová - asi jsem se zamiloval, tu by měli obsazovat místo těch okoukaných tváří, kteří hrajou všude) a hezký filmový zážitek je na světě. ()

honajz

Nějak jsem nepochopil, jestli to je nějaká veřejná pláž, nějaký resort, lázně (soudě podle volejbalového hřiště, kiosku, bungee jumpingu), a jak s tím souvisí ten barák "nedaleko", kde dva mladíci dealují drogy v podstatě všem na očích a pak se diví, že je někdo vyfotí. (Jak to jen zjistili, že?) A protože v podstatě nikdo nikde v okolí jinak není, mají policisté hned jasno, a ono fakt, ani se nás nesnaží vodit za nos. Takže je to jen o infiltraci Štáfka mezi mladé na party. A opět spousta náhod hlavně v závěru (nechci spoilerovat). ()