Pri tréningu futbalového klubu Hviezda zomrie mladý hráč Michal (Majk) Beránek. Ako príčina smrti sa najskôr javí úraz. Keď sa ale v Majkovej krvi nájdu stopy silného lieku, je jasné, že išlo o úkladnú vraždu. (TV Markíza)

honajz

Nechápu. Ten seriál sám o sobě má taková svá klišé, že po x dílech víte, že vrah je buď nejzbytečnější postava na začátku dílu (uklízečka, poskok, vrátný), nebo nějaký slavnější herec ve štěku na začátku dílu. Policisté zásadně neprošetřují vztahy mezi lidmi, evidentní věci a nutné posloupnosti řeší až po dvou, třech dnech, aby pak jako byli hodně překvapení, a zásadně ignorují to, co mají na očích, dokud neuteče 40 minut a nedostanou praporkem znamení, že jako můžou. Ani nápaditostí to neoplývá - jak už tu mira 007 píše, minule otrava z lahve, dnes otrava z lahve, nějaké skutečně nenápadité, ne? Tak ještě že si Štáfek střihl polepšeného Laviho. ()

rakovnik

Opět prášky v nápoji? Dochází motivy, šetří se prostředím - hřiště, fitko, služebna. Alespoň že nedošli zatím herci. Milana Šteindlera příliš nevídám, ovšem v dnešní roli mě moc nepotěšil. ()

mira007

Minule otrava z lahve, dneska otrava z lahve a příště? Jestli scénáristé neprojeví trochu nápaditosti, tak tipuji, že příští oběť umře na otravu ze sportovní lahve. Vrchol tohoto dílu přišel, když Šteidler dostal od režiséra instrukce na závěrečnou scénu: ! Milane, zahraj mi psychopata jak vyhrožuje smrtí protivníkovi." A Šteidler si vzpomněl na Alles gute a vytasil něco na ten způsob. ()