Díler heroínu Bláha je zavraždený kuriozným bombovým atentátom, kedy trhavinu nesie diaľkovo riadený model vrtuľníka. Pátranie špecialistov zavedie medzi Bláhových konkurentov aj medzi pražských modelárov. Až keď tieto dva svety prepoja, až potom majú nádej odhaliť páchateľa. (TV Markíza)

honajz

Fakt nevím. Svým způsobem zábavný díl (nejen proto, že úřednice z Comebacku tady hraje expertku z protidrogového) a rád bych věřil tomu, jak postarší amatér v Čechách sestavuje ze starých součástek (ha ha, asi z Tuzexu) dron, tady je vidět, že to fakt je odněkud jinud ten námět, nikoliv z české kotliny, ale jako jo, dívat se na to dalo. Jak už tu někdo píše, fakt už vidím, jak vás ohrožuje dron, který může bouchnout, a vy stojíte a čekáte, až to přijde, ani se nepokusíte utéct. Jinak místo Křenkové by tam mohli dát sochu - ani by to člověk podle té mimiky nepoznal. ()

mira007

Námět drogové scény fajn, ikdyž to bylo hodně průhledné, ale po delší době díl Specialistů, který šel kvalittou níž. Hlavně ten závěr s tím dronem, kdy je čas na nekonečný dialog a oběť vyjeveně čeká na svůj bídný konec ... dobrá kravina. Z hereckých výkonů mne bavil jen Zadražil. ()